Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Ilsa

Ilsa
 • Jest z nami od:
  miesiąca
 • Napisał:
  3 posty na forum
 • Profil odwiedzano:
  0 razy

Mężczyzna, 24 lata, Kalisz

MOJE POSTY NA FORUM

 • Ilsa

  Cóż, na pewno wynika to z dobrego pozycjonowania strony. Nie mniej jednak nie jest to jedyna możliwość, dzięki której możemy zwiększyć ruch na stronie. Bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jak zatrzymać użytkowników sieci na stronie znajdziemy na blogu agencji Bloomnet a mianowicie Chcę na Wczoraj http://chcenawczoraj.pl/post/5-systemow-exit-popups-porownanie-narzedzi-do-generowania-leadow . Porusza on bardzo ciekawą tematykę systemów exit popups, dzięki którym możemy potencjalnych zainteresowanych naszymi usługami czy też produktami, dłużej zatrzymać na naszej stronie. Na pewno warto się zapoznać z tym zagadnieniem:)

 • Ilsa
  Re: Smartfon z dobrym aparatem 16.05.2017, 23:11

  Sama jakiś czas temu szukałam tego rodzaju telefonu i powiem szczerze, że ciekawe modele można znaleźć, przeglądając smartfony z najlepszymi aparatami na stronie Mobismart. Jestem ciekawa, czy podobnie jak autor tego artykułu stawialibyście na takie właśnie opcje , czy może jednak macie jakieś własne typy w tym zakresie.

 • Ilsa

  Też jestem tego zdania. Dzisiaj to w zasadzie w większości w sieci odbywa się w środowisku internetowym. W związku z tym na pewno warto zdecydować się na skorzystanie z usług np. agencji SEM SEO Sempire na tej stronie www i zatroszczyć się o to, aby pojawiać się możliwie jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki, bowiem dzięki temu wielu potencjalnych klientów będzie mogło skorzystać z naszej oferty.

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ