Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

nju mobile daje teraz 3 GB danych

• Mateusz_Żołyniak
    12.07.2014, 11:13 | Zgłoś nadużycie

Play ostatnio zwiększał pakiety danych, to czas na Orange. Operator poinformował, że od 13 sierpnia (tego roku) zwiększony zostanie pakiet danych w ofercie nju mobile. Zmiana jest bezpłatna i dotyczy oferty z rachunkiem, a ilość dostępnych danych w ramach wydatków na internet wzrasta z 1 GB do 3 GB. Cena pozostaje niezmienna - 19 zł.

Źródło: Orange via Telepolis

-- 

• ~Rif
    12.07.2014, 12:04|Zgłoś nadużycie

Fajnie jakiś postęp do przodu, 6,3 zł za 1 GB wychodzi ... z tym że pozostaje te śmieszne taktowanie po 19 gr za 1 MB i przy 100 MB mamy już naliczone 19 zł . . i przy wykorzystaniu w miesiącu np. 1 GB placimy jak za 3 GB czyli całość 19 zł (chyba że ktoś na hardkora wali i wykorzysta ) taki myk żeby nie płacić za mało :D chyba że to też zmienią chociaż wątpie ? w orange dają za 6 zł 6 GB . . . ?! co o tym myślicie ??

• ~Znawca
    12.07.2014, 12:13|Zgłoś nadużycie

Ja mam taktowane co 100kb, ale mam za to 200gb miesięcznie w prędkości 15Mb/s , a przepaleniu tych 200gb jest lejek w prędkości 2Mb/s (jeszcze nie zdarzyło mi się wypalić więcej miesięcznie niż 140gb - wszystkie filmy i seriale z grami włącznie pobrałem na które miałem chęć). Dodam, że to wszystko za FREE i w taryfie na kartę PLAY oraz Red Bull Mobile. Wystarczy mieć tylko 30zł dodatniego salda na koncie i transfer jest po sieci LTE. Dla niedowiarków: http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2013/11/20/mamy-wielki-przelom-darmowy-internet-lte-w-red-bull-mobile-z-lejkiem-2-mbs/

• ~Rudolf
    12.07.2014, 12:34|Zgłoś nadużycie

@~Znawca - nie zaprzeczę, że jest to całkiem spoko promocja, tyle że pamiętaj, że ten internet jest tylko do końca 2014r., taka akcja marketingowa.

• nowik
    nowik
    12.07.2014, 13:32|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

~Rudolf
    ...całkiem spoko promocja, tyle że pamiętaj, że ten internet jest tylko do końca 2014r., taka akcja marketingowa.

Jakby nie było masz jeszcze ponad 5 m-cy niemal gratisowego internetu... niemal bo trzeba wziąć pod uwagę, że nie zawsze będzie się w zasięgu LTE... ale to i tak najlepszy mobilny internet, bo nie wyobrażam sobie korzystania z czegoś co opisał Rif

• ~Digi
    12.07.2014, 15:00|Zgłoś nadużycie

Szanowny autorze artykułu!
    Nju mobile nie daje teraz, ale od 13 sierpnia br. te 3 GB danych. Sama treść o tym mówi. Może warto zmienić tytuł artukułu a nie ludzi wprowadzać w błąd?

• ~Rif
    13.07.2014, 10:10|Zgłoś nadużycie

Z drugiej strony oferta red bull mobile no limits przedstawia się lepiej w stosunku do oferty nju. Za 38 zł w red bull (play) mamy: rozmowy bez limitu do wszystkich komórki i stacjonarne, sms/mms bez limitu, 2 GB internetu oraz darmowy YouTube :) za "praktycznie" to samo w nju trzeba zabulić 57 zł.... 19 zł więcej (rocznie 228 zł) racja?

• Ivory
    Ivory
    05.05.2017, 20:05|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Poczytaj sobie te Poczytaj sobie te Poczytaj sobie te komentarze]http://czops.pl/nju-mobile]komentarze[/url][/url] o nju mobile .Zawsze dobrze jest poznać opinie użytkowników zanim się na coś zdecydujesz .

• Ivory
    Ivory
    05.05.2017, 20:21|Zgłoś nadużycie

Poczytaj sobie komentarze o nju mobile .Zawsze dobrze jest poznać opinie użytkowników zanim się na coś zdecydujesz .