Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki CMS pod stronę internetową?

• ~Bąk
    29.07.2014, 12:59 | Zgłoś nadużycie

Jaki CMS lepiej nadaje się pod prostą stronę internetową - Joomla czy Drupal?

• ~Leon2
    29.07.2014, 17:25|Zgłoś nadużycie

Nie zapominaj o Wordpress. Jest on obok Joomla jednym z popularniejszych skryptów. Poza tym jest super zoptymalizowany, dzięki czemu szybko pojawia się w wynikach wyszukiwania. Gdybyś jednak zdecydował się na Joomla to tutaj masz dobry kurs wideo http://strefakursow.pl/kursy/joomla/kurs_tworzenie_stron_joomla_2_5.html który pomoże Ci ogarnąć ten system.

• alanwz
    alanwz
    30.07.2014, 13:19|Zgłoś nadużycie

Albo dedykowany system cms

• ~m4shed
    21.08.2014, 14:14|Zgłoś nadużycie

a ja bym chciał polecić właśnie dedykowany cms napisany na Zend Framework 1 i Doctrine. Strona z której można pobrać to http://risenet-cms.pl. Jest to darmowy, polski system z którym można zapoznać sie tutaj.

W razie pytań proszę o kontakt a pomogę.

Pozdrawiam
    m4shed

• agata407
    agata407
    24.09.2015, 20:48|Zgłoś nadużycie

Posiadam stronę zrobioną na Drupalu i jestem zadowolona. Robiła mi firma drupalsolution.pl, wykonanie fajne a do tego grafika bardzo dobrze dobrana do tematyki. Co do systemu jest elastyczny, łatwy w obsłudze i każdy laik sobie z nim poradzi:)

• GlobalCentrumGSM

Zastanawiałbym się między Wordpresem, a Joomlą. Wordpress przede wszystkim jest łatwy w zarządzaniu i posiada masę wtyczek, które ułatwią Ci pracę oraz rozbudowywanie strony. Natomast Joomla wymaga bardziej wiedzy technicznej, musisz potrafić edytować kod, wprowadzać nowe funkcjonalności samodzielnie, aby w pełni wykorzystać potencjał Joomli.

Zależy jaka jest Twoja znajomość języków programowania.

• grabowski40
    grabowski40
    06.10.2016, 15:24|Zgłoś nadużycie

z tych dwóch co podales to joomla ale skłaniałbym sie bardziej ku wordpress

-- 

Internetowy kantor jest dla Ciebie jeśli szukasz sposobu na tanią i szybką wymianę walut? Najlepsze kursy walut w sieci - http://kantorekspert.pl

• smartkursyszkolenia

Wg mnie ani WordPress, ani Joomla.

Oba CMS to kombajny, które tylko zwalniają działanie strony.

Z darmowych mogę polecić QuickCms.

• Wokulska
    Wokulska
    13.10.2016, 10:08|Zgłoś nadużycie

ja używałam Wordpressa

• ~Maciej1412
    19.05.2017, 09:23|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Zależnie od tego jakie plany wiążesz ze stroną, czy w przyszłości miałaby być rozwijana o nowe i bardziej zaawansowane funkcjonalności. Jeśli tak to poleciłbym Drupala, jeżeli większy rozwój nie będzie potrzebny to Wordpress. O zastosowaniu Drupala możesz poczytać więcej tu Zalety Drupala

• mareczek
    mareczek
    22.06.2017, 19:25|Zgłoś nadużycie

drupal według mnie ma więfcej możliwości, jest o wiele bardziej dostosowany pod potrzeby ludzkie, dlatego polecam go

• agaa
    agaa
    30.08.2017, 13:36|Zgłoś nadużycie

Ja również polecam Wordpress. Na początku jak miałam z nim styczność to przeraziłam się, że będzie trudny, ale okazuje się, że jest dość intuicyjny. Do tego mnogość wtyczek...:)

• p00tek
    p00tek
    22.09.2017, 11:40|Zgłoś nadużycie

Wielkie dzięki za porady, potrzebowałem akurat tego typu informacji ^^