Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Android 4.4.3 dla HTC One

• ~XxX
    21.08.2014, 00:27 | Zgłoś nadużycie

Kilka dni temu ruszyła aktualizacja HTC One (M7) do Androida w wersji 4.4.3. Nowsza wersja systemu wnosi przede wszystkim poprawki w kwestii bezpieczeństwa.

• skladak
    skladak
    02.09.2014, 18:21|Zgłoś nadużycie

Parę dni temu dostałem aktualizację. Niby taka mała zmiana, a waży prawie 600 MB! A więc tak, co zauważyłem:
    -dodali funkcję Podobne obrazki w galerii - coś tam znajduje, ale długo nad tym myśli
    -telefon zaczął robić kopię zapasową codziennie, a nie jak wcześniej co tydzień
    -przestało działać wygaszanie ekranu podwójnym dotknięciem na ekranie blokady
    -jeśli przed aktualizacją szybkość animacji była zmieniona (inna niż 1) to po aktualizacji niektóre animacje będą działać ze standardową szybkością niezależnie od ustawień - można to naprawić uruchamiając ponownie telefon

I chyba tyle zmian, naprawdę nie wiem, co w tej aktualizacji tyle waży :)

-- 

Bardzo chciałbym mieć Audi 90 B2 w pełnym wyposażeniu, 2.2 quattro, czerwone :>
    Obecnie używam HTC One M7 z Androidem 5.0.2 i Sense 6 oraz Nexusa 7 z Sailfishem 1.0.8

• skladak
    skladak
    02.09.2014, 18:29|Zgłoś nadużycie

Jeszcze dwie zmiany:
    -pojawił się menedżer plików
    -nowa ikonka szybkich ustawień

-- 

Bardzo chciałbym mieć Audi 90 B2 w pełnym wyposażeniu, 2.2 quattro, czerwone :>
    Obecnie używam HTC One M7 z Androidem 5.0.2 i Sense 6 oraz Nexusa 7 z Sailfishem 1.0.8

• ~zwBAtQIoU6
    23.04.2017, 12:44|Zgłoś nadużycie

Happy Happy Birthday little man. Six already, he's really growing up fast. I'm not sure I'm ready for six yet, it just seems more than a year older than five for some reason:)I love all the layouts, co&;3nu#d9lt possibly choose a favourite from them. I'll really have to get my finger out and start on a few more for Chloe, I have photos earmarked and ideas for them but just don't seem to have got round to doing it yet. Maybe that's a job for this lazy Sunday morning:)