Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Samsung Galaxy A3 i A5 przyłapane na wideo

• Miron Nurski
    07.10.2014, 17:03 | Zgłoś nadużycie

Serwis AndroidMX opublikował wideo, na którym uwieczniono znane z przecieków smartfony Samsunga. Wspólnym mianownikiem obu urządzeń ma być niezłej jakości wykonanie obejmujące metalową ramkę oraz relatywnie niska cena.

W wyposażeniu modelu A3 znaleźć ma się 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 960 x 540 (248 ppi), 64-bitowy Snapdragon 410, 1 GB RAM-u i aparat 8 Mpix. A5 ma mieć z kolei wyświetlacz 720p o przekątnej 5 cali, 2 GB pamięci RAM i aparat 12 Mpix;

Urządzenia w akcji możecie zobaczyć na poniższym filmie.

image

• ~eLnowako
    07.10.2014, 18:24|Zgłoś nadużycie

Nie wiem jak ale dzisiaj widziałem go na żywo w Media Markt w Poznaniu!! Jest piekielnie drogi, ale piękny.

• ~flash608
    07.10.2014, 20:07|Zgłoś nadużycie

~eLnowako
    Nie wiem jak ale dzisiaj widziałem go na żywo w Media Markt w Poznaniu!! Jest piekielnie drogi, ale piękny.

To co widziałeś to nie był A3, czy A5, tylko Samsung Galaxy Alpha :)
    Fakt, mi wizualnie również przypadł do gustu.

• ~eLnowako
    08.10.2014, 07:36|Zgłoś nadużycie

Sorry mój błąd, ale łudząco podobny do A3. :). Dzięki za sprostowanie.
    Pozdrawiam

• ~eLnowako
    08.10.2014, 07:37|Zgłoś nadużycie

~eLnowako
    Sorry mój błąd, ale łudząco podobny do A3. :). Dzięki za sprostowanie.
    Pozdrawiam

Dobra sam się zakręciłem. Nie jest podobny. Jest tylko ładny.

• ~1PMEjSoMgHv
    23.04.2017, 06:37|Zgłoś nadużycie

Foodie Mom - Hola Jalapeño -  Ladles and Jellyspoons - Love & LeÂues - Âm Shottnrbean - Sprouted Kitchen - Stir & Scribble - Tartlet Sweets - The Culinary Life - Three

• ~9Lme9BuMq
    23.04.2017, 06:47|Zgłoś nadużycie

No es tanto buscar el poder sino el dinero que proporciona meterse en política.. ya lo confirmó el imPPresentable de Mister Rayos uva en su tiempo...La diferencia radica en como solucionan los Partidos este trsogfuauismo..Besns festivos, Rafa!