Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Tanie tablety Goclever znów w Biedronce. Tym razem 299 zł!

• Adam Bialic
    14.08.2012, 16:10 | Zgłoś nadużycie

Kilka miesięcy temu Biedronka rozpoczęła modę na sprzedawanie tanich tabletów w sklepach kojarzonych raczej z żywnością. Akcja ta skończyła się ekspresowym wyprzedaniem wszystkich dostępnych egzemplarzy, których zresztą było niewiele dostępnych.

Od wczoraj tablety Goclever A73 jest znów dostępny w ofercie dyskontu. Tym razem jeszcze taniej, czyli za 299 zł.

Jak Wam się podoba ta oferta? Myślicie, że warto pokusić się na zakup tego sprzętu?

• th_tanie-tablety-goclever-znow-w-biedronce-tym-razem-299-zl_182.jpg
  • ~grochu
    14.08.2012, 17:12|Zgłoś nadużycie

Pokusiłem się na ten sprzęt i odradzam. Karygodna reakcja na dotyk, który gubi się, zwłaszcza przy bokach ekranu. Dodatkowo system chodzi koszmarnie wolno, dużo gorzej od mojego i9000. Niska cena to kiepska wymówka za tak tragiczne doświadczenie z Androidem. A potem ludzie wypisują w komentarzach, że Android to gówno. Prawda jest taka, że gówno kupujesz, gówno dostajesz, nawet Android tego nie uratuje.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    14.08.2012, 17:47|Zgłoś nadużycie

reklama wyglada jakby mial sense na pokładzie :D

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~asad
    14.08.2012, 17:52|Zgłoś nadużycie

Warto napisać, że teraz na pudełku jest już zdjęcie z ICS.

• ~siri
    14.08.2012, 18:01|Zgłoś nadużycie

Ej jak nie ma sense to nie biore

• ~luk96
    14.08.2012, 18:02|Zgłoś nadużycie

Witam,
    Ten tablet ma przynajmniej androida 4.0. Jednak warto nadmienić że to urządzenie będzie dobre dla użytkowników rozpoczynających swoją przygodę z androiden oraz dzieci zaczynających edukację w szkole.

• ~Rafał
    14.08.2012, 19:20|Zgłoś nadużycie

to tandeta dotyk fatalny i ogólnie nie polecam takiego padła ...

• ~grzyb
    14.08.2012, 20:36|Zgłoś nadużycie

To padło nawet koło tabletu nie leżało :)

• ~MAREK
    14.08.2012, 20:42|Zgłoś nadużycie

No i potem tacy "zaczynający przygodę z androidem" na pokładzie takiego gowna wyzywają ze android jest taki czy sraki...

• ~Areks
    14.08.2012, 21:38|Zgłoś nadużycie

Przesadzacie, tablet jest najlepszy w swojej kategorii cenowej. Dotyk moim zdaniem jest wystarczający jak za tablet za 300zł (ludzie, niedawno za tyle oporowy dawali). PS: Jestem użytkownikiem Galaxy S2 także nie myślcie, że porównuje go do jakiegoś Swifta czy X8.

• ~luk96
    14.08.2012, 21:51|Zgłoś nadużycie

Jednak należy powiedzieć szczerze, ze nie wszystkie osoby w Polsce stać na tablety które kosztują po 2000 złotych typu I pad czy Samsung Galaxy Tab. Dla takich ludzi, jedyną możliwością poznania tych urządzeń i sytemu android będzie właśnie zakupienie takiego urządzenia.

• Tomasz Słowik

Nie bawiłem się nim, ale mimo wszystko uważam, że dla małego dziecka zabawka jak znalazł. Sam się zastanawiałem czy nie sprawić takiego kilkuletniej siostrze, tym bardziej, że popierdółkowatych gierek w GP jest od groma.

• ~DmA
    14.08.2012, 22:07|Zgłoś nadużycie

Naprawdę odradzam. Mam ipada i bawilem sie tymi budzetowymi gocleverami i mantami. Nie ma sensu sobie głowy zawracać. Przede wszystkim jakość ekranu jest tragiczna. Prędkość otwierania aplikacji i kożystania z internetu to druga sprawa. Ipad 10 cali to mała rzecz, kupowanie 7 calowego tableta to jakaś masakra. Lepiej dobry telefon z androidem kupić niz taki a73. Szczerze to za 300 zł dla dzieci polecam przenośne dvd a nie tableta.

• Nazir
    Nazir
    14.08.2012, 23:01|Zgłoś nadużycie

Typowa zabawka jak inne podobne do 500zł. i szkoda kasy.
    Na prezent do zabawy dla 12 latka jak znalazł. :D

• ~grochu
    14.08.2012, 23:06|Zgłoś nadużycie

Uwierz mi, to nie jest dobry pomysł. Na tym tablecie nawet w Angry Birds nie da się komfortowo grać, skoro podczas naciągania ptaszka potrafi zgubić dotyk. Serio, lepszym wyborem jest kupić jakąś tanią komórkę z ekranem REZYSTANCYJNYM/OPOROWYM, bo fakt, trzeba je przyciskać, ale nie gubią chamsko dotyku.

W mojej poprzedniej wypowiedzi zapomniałem wspomnieć o innym mankamencie- wyświetlaczu. Tak wygaszonych, kiepskich kolorów już dawno nie widziałem na żadnym urządzeniu przenośnym. I bynajmniej nie porównuję już do SGSa, ale do budżetowych komórek czy starszych konsol przenośnych, których wyświetlacze już dzisiaj uchodzą za słabe, a mimo to biją GoClevera o głowę.

Wi-Fi też jest żałośnie słabe. W pokoju obok miało problemy z połączeniem się z siecią bezprzewodową, a taki SGS czy iPod Touch 4G pokazują maksymalny zasięg.

Lepiej trzymać się od tego urządzenia z daleka niż potem wchodzić na fora/strony i wypisywać, że Android to mulący szajs, gdzie nic nie działa.

• ~luk96
    14.08.2012, 23:11|Zgłoś nadużycie

Zaawansowani użytkownicy lepiej mogą spożytkować takie pieniądze na przykład odkładając je do jakiejś większej sumy przeznaczonej na lepszy tablet.

• ~grochu
    14.08.2012, 23:12|Zgłoś nadużycie

Mój ostatni komentarz miał być odpowiedzią dla Tomasza Słowika, ale z niewiadomych mi przyczyn, poleciał na sam dół :]

• ~Bolo
    15.08.2012, 00:26|Zgłoś nadużycie

Mądrze prawisz! Żeby poczytać onet, odebrać pocztę, czy wyświetlić PDF-a wystarczy.

• ~Ssd
    15.08.2012, 01:08|Zgłoś nadużycie

Kiedyś byłem zagorzałych fanem androida, lecz mnie powoli denerwował (urządzenie z andkiem kosztowało ponad 2000), więc postanowiłem kupić coś z iOS i nie zawiodlem się. Już nigdy nie wrócę do androida. Więc nie piszcie, ze osoby hejtuja go przez słaby sprzęt.

• ~wen
    15.08.2012, 04:36|Zgłoś nadużycie

Tego typu sprzęt świetnie sprawdza się jako kanapowa zabawka do gier czy przeglądania internetu, o którą nie trzeba się zbytnio martwić.
    Zabawne jest, że świadomie kupując urządzenie niskiej klasy oczekujecie od niego tego co oferują tablety z najwyższej pułki kosztujących kilkakrotnie więcej.
    Myślicie że sama nazwa 'tablet' do tego zobowiązuje?

• ~DKG
    15.08.2012, 11:17|Zgłoś nadużycie

Moim skromnym zdaniem, szkoda pieniędzy na takie badziewie. Nawet jeśli nie miałbym dużo kasy na tablet to wolałbym "dozbierać" i kupić za 700 zł używanego iPada 1-szej generacji.