Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Nowe pomysły na promocję firmy: reklama mobilna

 • Seeweb
  13.02.2015, 11:57 | Zgłoś nadużycie

  http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/eTAEw2.jpg

  Myślisz o przyszłości swojej firmy? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konkurencją? Może warto postawić na nowocześniejsze kanały promocji? Jednym z nich jest reklama mobilna. O wiele tańsza i skuteczniejsza niż bilboard na kółkach. Według międzynarodowej sieci reklamy online Interactions Europe znaczenie mobilnego marketingu już jest istotne, a jego zasięg rośnie z dnia na dzień.

  Seeweb to aplikacja mobilna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości. Twój obecny lub potencjany klient otrzymuje ją za darmo. Dzięki niej może znaleźć to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje - na przykład pub, kawiarnię, sklep albo punkt usługowy. Zaraz po tym jak do Ciebie trafi, może wystawić Ci ocenę i napisać kilka słów od siebie, więc automatycznie zyskujesz rekomendację Twojej firmy w naszej aplikacji. Razem z aplikacją Seeweb możesz informować klientów o aktualnych promocjach oraz udostępnić klientom kanał, w którym będą mogli zarezerwować miejsce w Twoim lokalu.

  Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na http://seeweb.pl/ i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!

  Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

  http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/nrjAFk.jpg

 • wowety
  wowety
  01.06.2017, 13:09|Zgłoś nadużycie

  Ciekawy pomysł z tą reklamą mobilną, musimy przetestować i zobaczyć czy jest to opłacalne.

  -- 

  ekuz wyrób już teraz

 • agaa
  agaa
  21.06.2017, 09:14|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

  Każda reklama w sieci jest bardzo dobrym pomysłem na promocję firmy, bo to w Google ludzie szukają pomocy;) sądzę, że na torby, reklamówki szkoda pieniędzy, skoro można je inwestować w skuteczniejsze formy promocji. Prosty przykład: na przystanku młodzi ludzie cały czas patrzą się w ekrany smartfona - nie zwrócą uwagi na to, że ktoś ma reklamówkę z jakimś logo. Ale oglądają fb - reklama w social media nie pozostanie niezauważona. W domu jak potrzebuję fachowca - szukam go w internecie, a nie z bilbordu. Gadżety są fajne, ale jak ktoś pozna już firmę - taka forma przywiązania do siebie na stałe klienta. Ale jako forma reklamy raczej nie - ja się nie patrzę nikomu na długopis, czy tam jest jakaś nazwa firmy. Ale jak będę miała kontakt z tą firmą i dostanę długopis - to będzie miło, szczególnie jeżeli spotkanie było sukcesem.

 • mareczek
  mareczek
  22.06.2017, 19:23|Zgłoś nadużycie

  taka reklama to super pomysł, posiadając firmę trzeba pamiętać o tym, że każdy rodzaj reklamy jest ważny