Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

RBM One (ZTE Blade) ponownie w zabójczo niskiej cenie

• Krzysztof Sylwerski
    22.09.2012, 12:52 | Zgłoś nadużycie

Operator sieci Red Bull Mobile po raz kolejny postanowił urządzić promocję, której główną atrakcją jest smartfon RBM One, czyli brandowana wersja ZTE Blade. Wabikiem jest przede wszystkim niska cena - za 299 zł otrzymujemy:
    - telefon z kompletem sprzedażowym,
    - starter Red Bull Mobile na kartę,
    - puszkę napoju Red Bull,
    - darmową przesyłkę całego kompletu kurierem.

Specyfikacja smartfona nie powala na kolana, ale jest wystarczająca do rozpoczęcia przygody z systemem Android. Ekran o przekątnej 3,5 cala oraz aparat wykonujący zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix to główne zalety urządzenia. Na obudowie znajdziemy logo sieci oraz grafikę byka tak dobrze kojarzącą się z Red Bullem.

Poprzednie edycje akcji cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, lecz ich negatywnym aspektem było hurtowe wykupywanie zapasów przez osoby, które później umieszczały te zestawy na serwisach aukcyjnych (oczywiście w odpowiednio wyższych cenach). Nie zmienia to faktu, że jest to najciekawsza propozycja w tak niskim pułapie cenowym.

Zestaw możecie kupić klikając tutaj.

• Tomasz Słowik

To nie jest telefon do rozpoczęcia przygody z Androidem, tylko do zniechęcenia się do niego już na start ;)

• Krzysztof Sylwerski

Znajdź za 300 zł lepszy telefon (nieużywany) to pogadamy ;)

• ~Bombek
    22.09.2012, 14:32|Zgłoś nadużycie

czlowieku nazwanie tego telefonem to jakies nieporozumienie! mialem ten shitprzez rok prawie. bateria wytrzymuje 6 godzin, pod warunkiem ze nie wyciagniesz go z kieszeni, jesli ktokolwiek do nciebie zadzwoni spada do 4 godzin, dramat! czy oryginalny soft czy jakis mod dziala tragicznie wolno. gniazdo ladowarki padlo miesiac temu wiec ladowanie telefonu wygladalo jak gra w bierki. wibracje poprostu przestaly dzialac wiec zapomnij o trybie cichym. na koniec absolutny HIT! wieczorem polozylem na biurku pod ladowarka, rano sie budze i kur** ekran pekl! przez noc dzast lajk dat

• ~wotje
    22.09.2012, 14:45|Zgłoś nadużycie

zte blade ii? to zwykly blade, zadna dwojka and nawet "S", ma tylko aparat 5mega jak wersja z norwegii.
    i wlasciwie, dlaczego go nie lubicie? sam juz mam poltora roku, i dziala ok. jedyna rzecz jaka sie psuje to gniazdo ladowarki. @Bombek 6 godzin? jak nie umiesz obslugiwac androida to kup nokie 3310. miales battery draina, ktory byl miedzy innymi w pierwszych wersjach romow z ics/jb, teraz nie ma tego problemu. u mnie na cm 7.2, kilka smsow dziennie, z godzina muzyki i z pol godziny rozmow (na dzien) trzymal okolo trzy dni. telefon bylby idealny, gdyby nie arm v6, no ale za taka cene ciezko oczekiwac v7. w koncu ma niezla rozdzielczosc ekranu, 512mb ram i od za*ebania romow. @Bombek Jak zatrzymales sie na androidzie 2.1 to sie nie dziw ze laguje, jak w oryginalnym romie od playa jest zablokowana akceleracja graficzna. na 2.3.5 i 2.3.7 dziala jak marzenie, na 4.0.x i 4.1.x dziala jeszcze lepiej, prawie dziala project butter, a takie drobnostki jak brak youtube hq w ics i wzwyz, ktorych nie da sie rozwiazac (brak openmax) otrzymaly dualboot. moge miec na telefonie i cm 7.2 (gb) i paranoid android (4.1)

U MAD HATERS?

• XdzikusX
    XdzikusX
    22.09.2012, 14:48|Zgłoś nadużycie

Reklamy, reklamy everywhere!

-- 

Gdzie jest krzyż!

• Tomasz Słowik

Krzysztof Sylwerski

Lepszy nie oznacza, że ten jest dobry. Niestety, jestem przeciwnikiem low endowych Androidów, bo wychodzę z założenia, że urządzenie jest dla mnie, a nie ja dla niego, a ten system się do takich komórek nie nadaje. Jak mam wydać 300 zł na telefon, to wolę kupić bezsystemowca, który będzie mi po prostu służył. Ewentualnie dozbierał i kupił Lumię 610, która też w moich oczach bardziej przypomina bezystemowca niż smartfona.

• Krzysztof Sylwerski

XdzikusX
    Reklamy, reklamy everywhere!

Reklama ma to do siebie, że się za nią płaci. Od RBM (tudzież Playa) ani grosza za ten tekst nie dostałem i nie dostanę :<<br />
    Gdyby jednak P4 miałoby chęć wesprzeć finansowo blogerów Komórkomania.pl to z miłą chęcią można się dogadać - takie wpisy będą oznaczane jako "sponsorowane" :D

• ~Nir
    22.09.2012, 15:05|Zgłoś nadużycie

Krzysztof Sylwerski

LG L3 nówka z Allegro. Chociaż ten ZTE ma lepszy ekran i aparat

• ~YimSOC
    22.09.2012, 15:13|Zgłoś nadużycie

Krzysztof Sylwerski

Na allegro można zaleś nokie 500 która będzie lepszym rozważaniem, pod każdym względem albo Nokie ASHA 305 z darmowymi grami EA, oba te telefony są lepsze od ZTE i bezsystemowców :)

• ~soldier
    22.09.2012, 16:01|Zgłoś nadużycie

Posiadam RBM One
    Czy wchodz

• ~Demon41
    22.09.2012, 16:20|Zgłoś nadużycie

Nokia 500 lepsza od Blade? Toż to najgorsza wpadka 2011 roku. Gorszego telefonu od 500 nie widziałem. Tnie się jak emo i nic z tym nie zrobisz a na Blade wgrasz CM i pozamiatane.

• siper322
    siper322
    22.09.2012, 16:29|Zgłoś nadużycie

@YimSOC nokia 500 niby lepsza? W czym? Mój kolega ją ma i jest tragiczna, zwłaszcza na Annie, na Belle jakoś da się już korzystać (obsługa Angry Birds wow :O). A może dlatego, że ma procek 1 GHz? Tylko co komu z takiego procesora, jak to na Symbianie działa tragicznie i układ przedpotopowy ( o ile w ogóle tam jakiś jest). Darmowy gry EA na Ashe 305? No i co z tego? Sam telefon jest tragiczny, bezsystemowiec z beznadziejnym ekranem, a te super gry EA to gry pokroju Tetrisa ( o Angry Birds można pomarzyć), tak więc te telefony nie mają startu do ZTE. Następnym razem trochę się zastanów, bo za przeproszeniem głupoty gadasz.

• ~YimSOC
    22.09.2012, 17:19|Zgłoś nadużycie

siper322
    @YimSOC nokia 500 niby lepsza? W czym? Mój kolega ją ma i jest tragiczna, zwłaszcza na Annie, na Belle jakoś da się już korzystać (obsługa Angry Birds wow :O). A może dlatego, że ma procek 1 GHz? Tylko co komu z takiego procesora, jak to na Symbianie działa tragicznie i układ przedpotopowy ( o ile w ogóle tam jakiś jest). Darmowy gry EA na Ashe 305? No i co z tego? Sam telefon jest tragiczny, bezsystemowiec z beznadziejnym ekranem, a te super gry EA to gry pokroju Tetrisa ( o Angry Birds można pomarzyć), tak więc te telefony nie mają startu do ZTE. Następnym razem trochę się zastanów, bo za przeproszeniem głupoty gadasz.

Według noki smartfon to urządzenie na którym działa płynie angry birds, zarówno nokia 500 jaki i asha spełniają ten wymóg przeciwieństwie do zte

• ~waasa
    22.09.2012, 18:02|Zgłoś nadużycie

~Nir
    Krzysztof Sylwerski

Ahahahshashahahahah. L3 nadaje się tylko i wyłącznie do utylizacji. To jakaś kpina. Testowałem L7 i to był badziew niesamowity, a co dopiero L3.

• Krzysztof Sylwerski

~waasa
    ~Nir
    Krzysztof Sylwerski

Ahahahshashahahahah. L3 nadaje się tylko i wyłącznie do utylizacji. To jakaś kpina. Testowałem L7 i to był badziew niesamowity, a co dopiero L3.

L7 jest w miarę dobry - nie przesadzaj z "badziewiem". L3 co prawda zostały zrobiony wybitnie po kosztach :/

• siper322
    siper322
    22.09.2012, 18:41|Zgłoś nadużycie

A od kiedy Asha 305 obsługuje Angry Birds? No, chyba, że w wersji java. Nokia 500 może i radzi sobie nieźle z Angry Birds, ale w innych rzeczach wymięka,bo Nokia Store < Google Play, a dzięki Androidowi ZTE gwarantuje dużo więcej gier i aplikacji, nie mówiąc już o jegomodyfikowaniu, jeżeli ktoś to lubi.

• ~grzyb
    22.09.2012, 20:01|Zgłoś nadużycie

Zalega im w magazynach, w ogóle całe to rbm to nieporozumienie. A tak to ludzie się rzucą i wykupią.

• ~Nir
    22.09.2012, 20:28|Zgłoś nadużycie

Krzysztof Sylwerski
    ~waasa
    ~Nir
    Krzysztof Sylwerski

L7 jest w miarę dobry - nie przesadzaj z "badziewiem". L3 co prawda zostały zrobiony wybitnie po kosztach :/

I tu się nie zgodzę. Ekran i aparat to jedyne jego wady. Płynnością nie ustępuje ani na krok One V, Neo V czy Live! mimo słabszych parametrów. Bateria to nie kwestia godzin a dni, nieźle odtwarza muzykę. Czego mu niby brakuje?

• ~Nir
    22.09.2012, 20:30|Zgłoś nadużycie

~waasa
    ~Nir
    Krzysztof Sylwerski

Nawet go w rękach nie miałeś. Te "testy" to oglądanie specyfikacji i tyle. A jedyne do czego L7 się nie nadaje to gry.

• ~heheheherbata
    22.09.2012, 21:05|Zgłoś nadużycie

Tomasz Słowik
    To nie jest telefon do rozpoczęcia przygody z Androidem, tylko do zniechęcenia się do niego już na start ;)

Podpisuję się rękami i nogami. :D