Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

SwiftKey + Swype - czyli najlepsza klawiatura na androida!

• krichna334
    09.12.2012, 17:48 | Zgłoś nadużycie

SwiftKey to klawiatura która każdy power user ma bądź zna. Swype to natomiast inna, także ciekawa metoda pisania. Ale co się stanie jeśli połączy się obydwie formy pisania? SwiftKey stworzyło aplikacje SwiftKey flow która pozwala na pisanie klasycznie bądź też tak jak w swype. Jesteś zainteresowany a nie chcesz płacić za apke? Nie ma potrzeby SwiftKey udostępnia darmowa betę pod tym adresem http://www.swiftkey.net/flow/
    Ja mogę tylko powiedzieć że sprawuje się doskonale i pasuje mi takie połączenie

• Tomasz Słowik

Słownik pobrałeś? Kiedyś był taki błąd, że nie wyświetlał polskich znaków po przytrzymaniu klawisza. pomagało włączenie w ustawieniach znaków regionalnych, ale wtedy wszystkie, również niepolskie się pojawiały.

Trzeba też pamiętać, że w niektórych miejscach (pasek adresu itd.) podpowiedzi nie działają.

• ~fifi7484
    26.02.2013, 17:32|Zgłoś nadużycie

To wszystko działało podczas bety. Teraz musiało się połączyć z internetem (synchronizacja) i odcięto dostęp, funkcja Swype też nie działa, teraz to zwykła klawiatura.

• krichna334
    krichna334
    26.02.2013, 18:01|Zgłoś nadużycie

To było oczywiste że beta nie będzie działać w nieskończoność. Polecam kupno swiftkey;)

• ~fifi7484
    26.02.2013, 18:11|Zgłoś nadużycie

A gdzie nagroda za darmowe testowanie przez użytkowników?

• krichna334
    krichna334
    26.02.2013, 18:33|Zgłoś nadużycie

Chyba nie mówisz poważnie. Powinieneś się cieszyć ze miałeś przez pewien czas aplikacje która normalnie kosztuje 5zl