Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

iPhone 7 - genialny spot promocyjny

• Miron Nurski
    08.09.2016, 10:16 | Zgłoś nadużycie

Czego by o iPhonie 7 nie mówić, jedno się Apple'owi udało: 2-minutowy spot będący streszczeniem wczorajszej konferencji. Uczta dla oczu i uszu.

image

• ~maruder
    08.09.2016, 11:01|Zgłoś nadużycie

Wolałbym, żeby nie robili tego genialnego filmy za duże pieniądze, ale sprzedali mi taniej słuchawkę.

• Miron Nurski
    Miron Nurski
    08.09.2016, 11:10|Zgłoś nadużycie

Swoją drogą okazuje się, że Apple lekko się "zainspirował" reklamą Hondy (dzięki Mariusz za cynk!)

image

• ~zebba
    08.09.2016, 16:17|Zgłoś nadużycie

A czego jeszcze Apple nie skopiował. Umarł Jobs, Apple jedzie na kopiach rozwiązań innych, a nawet ściąga od innych reklamy. Za Jobsa było by to niemożliwe.

• ~gruby
    08.09.2016, 23:33|Zgłoś nadużycie

ale wy jesteście debile.... reklamy tworzą agencje reklamowe... dostali propozycje spotu i wybrali to co im sie spodobało, pewnie ta sama agencja tworzyła reklamę w tym czasie dla hondy i wykorzystali ogólny schemat ;)

• corpend
    corpend
    09.09.2016, 13:28|Zgłoś nadużycie

Debilem to sam jesteś patrząc po Twoim słownictwie i zachowaniu.

• ithings
    ithings
    17.09.2016, 00:44|Zgłoś nadużycie

Całkiem fajny, lepszy niż ten:

image

A co do Hondy, to już któraś z kolei dobra reklama. Moja ulubiona to ta:

image

• kasiaradymno
    kasiaradymno
    28.09.2016, 14:56|Zgłoś nadużycie

Witam fajna sprawa ale żeby zrobić taki spot to ile pracy

-- 

Zobacz sam wis kruszywal

• ~Iga89
    30.09.2016, 15:43|Zgłoś nadużycie

Mim zdaniem świetny spot reklamowy. Ogólnie Apple ma fajne reklamy, ale też na pewno nie tanie w produkcji :) Widać się opłaca - coraz więcej jest maniaków ugryzionego jabłka :P Ja tam fanom żadnych jabłek nie jestem - bardziej mnie interesuje np. LENOVO MOTO E3 POWER, o którym ostatnio czytałam na http://techno-maniak.pl/

• montownia12
    montownia12
    09.01.2017, 10:32|Zgłoś nadużycie

Witam spot bardzo fajny i fajny telefon. Super zdjęcia

-- 

Niesamowite meble http://jfmfurniture.de