Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

GetNord - nowe telefony dla aktywnych maniaków?

• ~martaaaaa
    14.09.2016, 10:57 | Zgłoś nadużycie

Natrafiłam na nowego producenta super-wytrzymałych telefonów. Chyba wszyscy jesteśmy już przyzwyczajeni do myPhone czy telefonów Cata, ale GetNord też przykuwa uwagę. Parametry mają fajne, co prawda nie ma szału jeśli chodzi o ilość modeli, ale z drugiej strony - te które proponują, wydają się naprawdę solidne. Co sądzicie o takiej nowości u nas? Pokusilibyście się?

• ~AndrzejD
    26.09.2016, 23:01|Zgłoś nadużycie

Cześć Marta, te telefony o których mówisz wyglądają na sprzęty dla profesjonalistów albo fanów naprawdę ekstremalnych wrażeń. Jeśli faktycznie czegoś takiego szukasz, to to jest dobry sprzęt. Główny smartfon Onyx wydaje się naprawdę kontkretny. Od baterii po kamerę ma ustawienia jak sporo smartfonów, a nawet trochę lepsze. Z kolei bardziej budzetowa wersja nie wydaje się drastycznie gorsza, chyba że bardzo zależy Ci na kamerkach. W każdym razie jest to telefon, o który mógłbym się pokusić.
    Pozdrawiam.

• kasiaradymno
    kasiaradymno
    28.09.2016, 14:42|Zgłoś nadużycie

Witam jak wszystkie rzeczy robione są w Chinach a później naklejają metki do ciuchów czy telefonów ogólnie niczym sie nie różnią oczywiście oprócz loga

-- 

Zobacz sam wis kruszywal

• ~AndrzejD
    04.10.2016, 15:55|Zgłoś nadużycie

Może i są robione w Chinach, nie wiem. I jak wiele przedmiotów, które mogą być produkowane w Chinach, ich żywotność wciąż się różni. Więc nie do końca rozumiem, co wnosi ten komentarz do tej dyskusji.

• ~Drer
    09.01.2017, 16:05|Zgłoś nadużycie

Sam posiadam telefon od Getnord i chwalę sobie - od około dwóch miesięcy go używam, bateria działa tak samo sprawnie, telefon również nie zwolnił ani nie zauważyłem defektów w działaniu. Polecam go :)