Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Leasing dla nowo otwartej działalności

• ~tomasz7655
    14.02.2016, 11:21 | Zgłoś nadużycie

Witam forumowiczów.
    Jestem totalnie zielony w sprawach leasingu tyle co zdążyłem poczytać.
    Ma to byc mój pierwszy leasing a dokładniej jest to pierwsza działalność którą zamierzam założyć ale juz rozgladam sie w sprawach leasingu bo jest to dla mnie niezbędne.
    Oczywiście poprzez to ze nie prowadze działalności przez np 3 6 bądz 12 miesiecy sporo banków firm leasingujacych odpada bo jest to dla nich warunek.
    Jaką firmę polecicie?

• ~somber
    15.02.2016, 08:36|Zgłoś nadużycie

Na stronie jest temat o tym jaki jest obecnie leasing dla firm:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f137/najlepszy-leasing-dla-firm-50543.html
    Niestety ale muszę odradzić Idea bank, który reklamuje się jako bank udzielający najlepszych leasingów dla firm. Nie byłem zadowolony z jego usług. Leasing przez nich oferowany był drogi, było tam wiele dodatkowych opłat, o których wczesniej nie wiedziałem. Myślałem,ze ubezpieczenie będzie w racie jaką mi przedstawili a okazało się, że jest płatne dodatkowo. Infolinia również na kiepskim poziomie.Jesli chcesz się z nimi skontaktować musisz sie naczekać.

• ~Tomas78
    16.02.2016, 15:01|Zgłoś nadużycie

~somber
    Myślałem,ze ubezpieczenie będzie w racie jaką mi przedstawili a okazało się, że jest płatne dodatkowo.

Trzeba chyba być kretynem, żeby podpisać umowę leasingu nie wiedząc czy ubezpieczenie doliczone jest do raty, czy nie.

Ofertę z Idea Leasing można śmiało negocjować, więc jak było drogo to znaczy, że tego nie zrobiłeś. W sumie się nie dziwię, że tego nie zrobiłeś skoro Twój poziom wiedzy jest taki, że nie wiedziałeś, że ubezpieczenie jest płatne dodatkowo.

Zamiast czytać fora, na których siedzą sami nagabywacze proponuję poczytać trochę bardziej rzetelnych porad, o których na takich forach nie mają najczęściej nawet pojęcia: http://www.fmleasing.pl/porady/umiejetny-wybor-oferty-leasingu

PS. Opłaty dodatkowe są w każdej firmie, nie tylko w Idei.

• pielegniarka
    pielegniarka
    19.02.2016, 09:43|Zgłoś nadużycie

Dokładnie ale udać się do osoby znającej sie na tym jest wiele form leasingów ona wybierze nam najlepszą dla nas

-- 

Nowość pielęgniarka Kraków

• ~Ricola
    15.10.2016, 18:40|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Zanim w ogóle ktoś się zdecyduje na leasing z konkretnej firmy, powinien zasięgnąć rady doradcy. Wiadomo, że banki będą formułować tak umowy, by było to z korzyścią dla nich, nie dla nas. Doradca natomiast będzie kierował się naszymi możliwościami i podpowie co i jak. Takim profesjonalnym doradztwem zajmuje się między innymi firma Leason z Krakowa leason.pl, która pomoże w uzyskaniu szybkiego, korzystnego i elastycznego dla nas leasingu.

• ~dkfinanse
    25.10.2016, 00:47|Zgłoś nadużycie

Oferujemy wyboru leasingu operacyjnego, zwrotnego, mobilnego oraz zwrotnego. Bezpłatnie pomożemy w znalezieniu najkorzystniejszej oferty leasingowej dostępnej na rynku.

Ta forma wsparcia finansowego pozwala zakupić potrzebny np. sprzęt, samochód, maszynę, a następnie spłacić go w dogodnych ratach. Leasing jest popularną formą finansowania wśród osób prowadzących działalność gospodarczą, gdyż łatwo i szybko go uzyskać.

W ofercie posiadamy także leasing konsumencki na dogodnych warunkach z minimum formalności.

Ubezpieczenie pojazdów OC/AC dla pojazdów można wliczyć w raty leasingu.

Oferta leasingu:
    - Leasing od 1 dnia działalności
    - Opłata wstępna od 0 %
    - Możliwość wliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego w raty leasingowe
    - Bez zaświadczenia z ZUS i US
    - Procedura uproszczona – potrzebny jedynie dowód osobisty
    - Maksymalna okres leasingu do 120 miesięcy

Kontakt:
    DK Finanse
    tel. 510 051 934
    e-mail: biuro@totalkredyty.pl

Obsługujemy klientów z całej Polski. Nie pobieramy żadnych przedpłat.

• ~bratku62
    07.02.2017, 15:20|Zgłoś nadużycie

a co sądzicie o leasingu internetowym? Slyszalem ze mozna skladac wnioski online np. na platformafinansowa.pl
    pytam, bo interesuje mnie to jest to wygodny sposob i ponoc sie szybko czeka na decyzje niz normalnie
    ktos cos wie?

• ~kejron
    09.02.2017, 13:01|Zgłoś nadużycie

Braliśmy tak telefony do firmy w i-leasingu na firmę, wyszło korzystnie :) w tym leasingu online wszystko możesz chyba wziąć w leasing

• skersur
    skersur
    11.02.2017, 19:46|Zgłoś nadużycie

Nie jest to głupi pomysł szczególnie, że działalność dopiero co powstała.

• doner
    doner
    01.03.2017, 18:08|Zgłoś nadużycie

Wiadomo, że łatwiej jest wziąc leasing firmie, która działa na rynku od dłuższego czasu. Niemniej jednak, nie jest wcale powiedziane, że osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z biznesem nie otrzyma mozliwości wzięcia sprzętu w leasing. W tym celu warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy leasingowej jaką jest EFL. Fachowe doradztwo. Polecam :)

• ~lahti
    04.03.2017, 19:30|Zgłoś nadużycie

Trzy lata temu braliśmy kredyt dla nowootwartej firmy. Było z tym trochę problemów, ale w końcu się udało. Może dlatego że nowa firma firma kontynuowała działalność firmy która była dobrze znana kredytodawcy. Teraz wydaje mi się ze jest łatwiej. Banki chętnie pomagają swoim klientom. Są specjalne programy finansowania inwestycji, a doradcy wybiorą optymalne w danym rozwiązania https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty.html .

• ~coolier61
    15.03.2017, 11:05|Zgłoś nadużycie

a ja wolałem skorzystać z leasingu od instytucji pozabankowej czyli od platformafinansowa.pl - dlaczego? A no dlatego, że jest na lepszych warunkach przede wszystkim i nie ma ukrytych kosztów jak to często się słyszy po skorzystaniu z oferty jakiegoś banku.
    Ważne w wyborze leasingu jest przeanalizowanie wielu ofert, a nie skorzystać z pierwszej lepszej ;)

• ~MarekSep
    21.03.2017, 13:03|Zgłoś nadużycie

Platformafinansowa to pośrednik, więc nie jest to pozabankowe tak do końca, chyba, że masz na myśli, że oni Ci załatwiają wszystko a ty nie musisz siedzieć w banku to tak, ale kredyty czy leasingi mają z banków, chodź leasing również swój z tego co pamiętam.

• ~trucerr
    18.04.2017, 12:17|Zgłoś nadużycie

no właśnie z tego co wiem platforma finansowa ma swój leasing i to na bardzo dobrych warunkach. Własnie się zastanawiam nad sprzętem gastronomicznym bo chce otworzyc restauracje i moze.... skorzystam z ich oferty? Mam 20% wkladu wlasnego takze nie powinno byc zle :)

• ~fRLOoVHDkCx1
    23.04.2017, 06:43|Zgłoś nadużycie

Ich will auch das Samsung Galaxy S2 haben!Bin fasziniert von deinem Samsung! Habe noch einen alten Motorroller W375! Ich will wenig zahlen und viel bekommen! Ich will keinen Vertrag und billiges SMS-Schreiben!Lieber phasenkasper, wo kaufe ich das SCHMARDFOHN am Besten! Zudem will ich per Ãœberweisung oder Prepaid-Aufladung die Flats (Internet, vlt. SMS)bezahlen!Bitte helfe mir! DAK!EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!N!

• Slodki
    Slodki
    26.06.2017, 09:50|Zgłoś nadużycie

a ten tu co po niemiecku pisze :)

Ogólnie się zastanawiam nad PKO i Getin lub Idea Leasing. Najtańsze oferty mi posłali. W zasadzie Idea i Getin Leasing to bardzo podobne firmy, maja tanie oferty ale opłaty i ubezpieczenie już może być drogie ale jak się spłaca wszystko w terminie to podobno jest ok. Tak wyczytałem w opinii o Getin i Idea Leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/03/getin-leasing-opinie-oplaty-prowizje.html Opłaty jednak mnie trochę odstraszają, więc bardziej skłaniam się ku PKO, czy ktoś z Was miał tam leasing i może coś powiedzieć o nich?

• Slodki
    Slodki
    26.06.2017, 09:52|Zgłoś nadużycie

Jeszcze jedno pytanie, na co najbardziej zwrócić uwagę przy wyborze leasingu poza samą ratą i opłatami. Te tabele opłat i prowizji są tak rozbudowane i złożone, że trudno przez nie przebrnąć.

• ~Fon
    26.06.2017, 09:57|Zgłoś nadużycie

Pewnie na ubezpieczenie

• ~krystian
    10.08.2017, 13:45|Zgłoś nadużycie

Na wpływ wiboru, zakres odpowiedzialności, weksel in blanco czy ubezpieczenie GAP. Wszystko wyjaśnione znajdziesz tutaj: http://auto-online.pl/poradnik-leasingowy/mcdv/leasing-dla-nowych-firm.html

• ~revont
    24.08.2017, 19:41|Zgłoś nadużycie

ja brałem sprzęt potrzebny do mojego biura w leasing dzięki uprzejmości Platformy Finansowej i jak szukacie dobrego leasingu to zachęcam zaglądnąć. Minimalny wkład własny, bez ukrytych kosztów, a dodatkowo wniosek można złożyć online ;)

• ~Scaar
    05.09.2017, 12:14|Zgłoś nadużycie

Jest jak najbardziej możliwość uzyskania takiego leasingu. Ja teraz np będę brał leasing samochodu w PKO Leasing, dobre warunki i co mnie cieszy - oferują leasing dla swieżo otwartych firm.