Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Sportowe buty

• ~horek
    21.02.2016, 11:05 | Zgłoś nadużycie

jak w temacie, gdzie kupić dobre buty sportowe, tanio.
    gdzie wy kupujecie? Teraz są chyba promocje bo sezon sie zaczyna i chce sie zaopatrzć w coś na wakacyjne wycieczki. tylko pytanie gdzie? w necie podobno najtaniej. serio? też tak uważacie?

• ~ferbin
    23.02.2016, 10:53|Zgłoś nadużycie

Jeszcze są promocje ale zostały już resztki. Cięzko będzie Ci teraz znaleźć coś konkretnego z promocji bo zostały juz pojedyncze rozmiary. Czyli albo bardzo małe albo bardzo duże. Poza tym warto jest raz na jakiś czas zainwestować sobie w jakieś porządne buty z nowej kolekcji dobrej firmy .Takie buty kupujesz w końcu raz na jakiś czas tak wiec dobrze jakby Ci się podobały. Zerknij sobie na Nike air force:
    http://supersklep.pl/nike/air-force

Mam obecnie dwie pary z tej serii oraz są bardzo wygodne.

• ~xere
    27.02.2016, 14:35|Zgłoś nadużycie

Ja mialem wiele firm i moge polecic Adidasy np goodyear lub jakies tam inne np nike. Drogie dluzej posluza lecz nawet po wypraniu i wymianie wkladek noga sie bedzie pocic, chyba lepiej uzywac tanszych a je czesciej wymieniac, bo alergi nie dostaniesz i buty beda suche.

• krzysiek001
    krzysiek001
    10.03.2016, 14:18|Zgłoś nadużycie

W sizeerze są teraz niezłe przeceny. A jeżeli chodzi o sklep internetowy to może na zalando coś ciekawego będzie.

• agagata
    agagata
    15.03.2016, 09:50|Zgłoś nadużycie

Jedyne sportowe buty, jakie noszę to Converse. Polecam! Nie do zdarcia! Znajdziecie je na przykład tutaj: http://domodi.pl/converse-granatowe. Są idealne na co dzień - od wiosny do jesieni.

• PinkCell
    PinkCell
    04.04.2016, 12:18|Zgłoś nadużycie

Nie jestem pewny o jakie sporty Ci chodzi, ale ja polecam firmę Garmont - mam zwykłe niskie trekkingi/adidasy i buciory pod raki - obie pary spisują się świetnie

• ~tomek111
    05.04.2016, 12:47|Zgłoś nadużycie

Jeżeli do biegania to najlepsze ma New Balance, ja mam NB Vazee Rush MRUSHYR z amortyzacją RevLite, chociaż spokojnie używam ich też do innych treningów, nie tylko do biegania, bo chcę wykorzystać tą amortyzację, są naprawdę świetne pod tym względem.

• sandrulla
    sandrulla
    31.10.2016, 20:47|Zgłoś nadużycie

a znacie sklep Bikershop, ktoś w nim tak z ciekawości zapytam- zamawiała? znalazłam Asicsy w bardzo dobrej cenie i się zastanawiam czy nie zamówić bo ten sam model u mnie o prawie 200 żł drożej http://www.bikershop.pl/

• mondek78
    mondek78
    01.12.2016, 22:20|Zgłoś nadużycie

Zalezy do czego buty mają slużyć :) Np do gry w squasha mogę polecić buty Asics Blast. Ich cena za taką jakość moim zdaniem nie jest wygorowana. Buty świetnie trzymają sie powierzchni i są bardzo trwałe.

• reipel
    reipel
    19.12.2016, 16:24|Zgłoś nadużycie

Reebok robi tanie i dobrej jakości buty sportowe!

• Kerne
    Kerne
    24.12.2016, 23:20|Zgłoś nadużycie

Generalnie to nie ma reguły jak chcesz taniej kupić jakieś markowe buty sportowe, czy to do biegania, czy jakichś innych sportów, ponieważ ceny w sklepach są porównywalne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest moim zdaniem zapisanie się do newsletterów kilku potencjanych sklepów, które będą nam przekazywały informację o wyprzedażach w ich sklepach lub bonach promocyjnych. Często sklepy też prowadzą politykę, że dają pewne uprzywilejowania dla swoich klientów, więc wtedy należy coś kupić, zarejestrować się jako klient i wtedy można liczyć na jakieś upusty przy zakupach. Sam dość niedawno dostałem informację na przecenę wybranych stąd butów https://www.eobuwie.com.pl/meskie/polbuty/codzienne.html i w zasadze gdybym chciał kupować zawsze, gdy dostaje jakieś tego typo powiadomienia, to podejrzewam, że musiałbym przeznaczyć specjalny pokój, żeby to wszystko trzymać

• Mrs.Nokia_9110

Cześć, ja znam się trochę na butach taktycznych. Miałem już dwie pary, niedawno na promocji kupiłem trzecią parę. Zdecydowanie w tym zakresie mogą polecić ci sklep Gabi - tam buty taktyczne są trochę tańsze niż na stronach wyłącznie z obuwiem, zapłacisz mniej a jakość będzie ta sama. Pozdrawiam - Hubert

• Salsa23
    Salsa23
    20.07.2017, 10:47|Zgłoś nadużycie

Takie sportowe buty młodzieżowe chłopięce i dziewczęce to w Retrokicks można kupić. Mają bardzo duży wybór i różne znane marki. Ceny też ok więc i tam popatrz.

-- 

Potrzebne mi converse damskie trampki. Ktoś wie gdzie takie kupię? Pisać priv.

• imkakosk
    imkakosk
    20.07.2017, 12:31|Zgłoś nadużycie

Ja polecam wam portale aukcyjne - tam jest naprawdę wiele ofert.

• mazurnik
    mazurnik
    25.07.2017, 11:09|Zgłoś nadużycie

ja kupuje wszystkie moje buty w internecie, również te sportowe, są wtedy o wiele tańsze a zawsze można zwrócić

• camel
    camel
    04.09.2017, 20:32|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Kupując buty zwróć uwagę na to, czy są wygodne. Ja niestety skusiłem się na trochę za ciasne buty i teraz cierpię na wielkie odciski... Znajomy polecił mi gabinet podologiczny wrocław i dopiero tam udało mi się pozbyć tych odcisków.

• kazarka
    kazarka
    13.09.2017, 11:59|Zgłoś nadużycie

Jak chce się sportowe buty, to wydaje mi się, że powinno się iść do sportowego sklepu.