Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Zegarek męski do 1000zł

• ~Monir
    12.10.2017, 14:48 | Zgłoś nadużycie

Witam szukam zegarka do kwoty 1000zł, dla siebie, chcę coś dobrego z wyglądu, ale bez bajerów zwykły minimalistyczny ładny zegarek w miarę elegancki, na fb mi kilka osób polecało poszukać ze sklepu e-zegarek, tak też zapewne zrobię ale nie chcę się ograniczać i szukam wszędzie. Czy ktoś poleci jakiś dobry zegarek, najlepiej z własnego doświadczenia w użytkowaniu

• ~robertk
    13.10.2017, 12:01|Zgłoś nadużycie

Preferujesz jakieś konkretne marki? do 1000zł można znaleźć naprawdę dobry zegarek, zobacz np ten marki Citizen https://e-zegarek.pl/zegarki-citizen/13061-citizen-eco-drive-4974374232557.html sam posiadam od ponad roku, pasek jest skórzany, nie niszczy się, dobra jakość naprawdę. Wśród zegarków z tej marki można sporo fajnych modeli znaleźć w tym sklepie.

• ~Ahusku
    16.10.2017, 11:49|Zgłoś nadużycie

No citizen ma dobre zegarki i w niedużych cenach może to dobry kierunek, mi też się podoba ten model z linku z e-zegarek.pl :) Mam jeden model tej marki wyrwałem kiedyś z tego sklepu z promocji za 300zł :)

• ~Markos
    18.10.2017, 10:41|Zgłoś nadużycie

Ja bym polecał poszperać dokładnie w necie bo można nieraz wyrwac niezły zegarek za małe pieniądze z jakiejś promocji. E-zegarek kojarzę, dobrze cenowo stoją jeśli chodzi o zegarki, jest to dobry sklep do przeszukania.

• darios
    darios
    19.10.2017, 13:24|Zgłoś nadużycie

przejdź się do galerii handlowej i na pewno coś znajdziesz w takim przedziale cenowym

• uszaty
    uszaty
    19.10.2017, 19:03|Zgłoś nadużycie

W galeriach jest mnóstwo takich sklepów, na pewno coś znajdziesz...

• moniczka81
    moniczka81
    20.10.2017, 14:44|Zgłoś nadużycie

to może jakiś drewniany? teraz takie są w modzie

• ~Monir
    26.10.2017, 10:01|Zgłoś nadużycie

Szczerze to nie bardzo mam czas jechać do galerii pochodzic po sklepach, a i mam dość daleko a w internecie można znaleźć taniej wiem z doświadczenia bo sporo przez internet kupuje :) słyszałem ostatnio od znajomej, której rodzice prowadzą sklep z zegarkami, że bardzo dobra i modna jest marka Vostok Europe , znalazłem taki zegarek i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu go zamawiam :) https://e-zegarek.pl/zegarki-vostok-europe/5273-vostok-europe-gaz-14-limousine-4260157446540.html

• jarkoll
    jarkoll
    26.10.2017, 20:11|Zgłoś nadużycie

Moniczka ma racje teraz drewniane zegarki sa na topie bardzo :)

• ~ankano
    30.10.2017, 12:03|Zgłoś nadużycie

drewniane trochę moim zdaniem mało eleganckie, ten marki vostok europe z e-zeragek.pl ładny przyznam, mąż ma podobny i generalnie uważam, że facet powinien nosić eleganckie zegarki a nie jakieś dziwne modele, który teraz wymyślają

• marakes
    marakes
    24.11.2017, 23:56|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Drewniane wyglądają całkiem ciekawie. Ja jednak zdecydowanie bardziej wolę klasyczne zegarki. Ostatnio odkryłam ciekawy sklep https://www.rubenverdu.com/pl/33-zegarki-damskie z fajnymi modelami. Chyba coś zamówię.