Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu:

Kontaktowe szkła kupowane przez internet?

• Darusia71
    11.01.2018, 18:20 | Zgłoś nadużycie

Hej! Mam do Was pytanko. Czy kupujecie szkła kontaktowe przez internet? Bo chciałam je właśnie zakupić, ale nie wiem gdzie najlepiej to zrobić :(

• szachim
    szachim
    12.01.2018, 00:54|Zgłoś nadużycie

ja to kupuję tam gdzie jest akurat najtaniej

• Darusia71
    Darusia71
    12.01.2018, 18:48|Zgłoś nadużycie

Racja, dobrze jest szukać promocji :) Udało mi się znaleźć super soczewki na https://www.kontaktowe.pl/ , dziękuję za radę!

• Pillat
    Pillat
    15.01.2018, 18:37|Zgłoś nadużycie

Ja w takich sprawach staram się radzić znajomych. Bardzo często wychodzą z tego świetne sytuacje :)

-- 

Od niepamiętnych czasów nie da się oddzielić poezji od symbolizmu. Tak jak nie można oddzielić piratów od rumu.

• Ola112
    Ola112
    16.01.2018, 00:23|Zgłoś nadużycie

Nie wiem ale nie kupiła bym szkieł przez internet co u optyka to u optyka no i blisko w razie potrzeby.

• Xanti
    Xanti
    25.01.2018, 14:19|Zgłoś nadużycie

Ja staram się kupować głównie przez internet, bo też nie zawsze mam jak się ruszyć z domu. Na ceny generalnie nie ma co patrzyć, czasami lepiej jest kupić coś droższego i cieszyć się wysoką jakością. O ile nadal czegoś szukasz, to zerknij na https://soczewki24.pl/11-tryb-noszenia, bo do niedzieli mają rabat, więc jeśli się pospieszysz, to zaoszczędzisz. W moim przypadku sklep wielokrotnie się sprawdził. ;)

• Eunika
    Eunika
    28.01.2018, 20:42|Zgłoś nadużycie

Wydaje mi się, że jeśli te z internetu mają wszystkie atesty, to jak najbardziej można je kupić :) No i są tańsze. Zamierzam kupić w szkla.com ale jeszcze nigdy nie zamawiałam w tym sklepie. Na tym forum o szkłach piszą, że ogólnie spoko, ale jest też kilka negatywnych komentarzy. Kupilibyście tam?

• ~werniks
    04.02.2018, 16:30|Zgłoś nadużycie

Ja kupiłem szkła w internecie a że jest to (przynajmniej dla mnie) kosztowna rzecz ubezpieczyłem przesyłkę w banku Raiffeisen. Na szczęście przesyłka dotarła w idealnym stanie ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.

• agagata
    agagata
    09.02.2018, 12:30|Zgłoś nadużycie

Warto kupować online. Oczywiście od sprawdzonych dostawców.

• Mobajfon
    Mobajfon
    10.02.2018, 13:14|Zgłoś nadużycie

Chyba nie ma żadnego ryzyka , teraz zakupy internetowe są naprawdę opłacalne

• marsjanna
    marsjanna
    11.02.2018, 16:01|Zgłoś nadużycie

Nie miałem nigdy styczności z tymi firmami więc ciężko powiedzieć

• Sabinka4
    Sabinka4
    15.02.2018, 11:51|Zgłoś nadużycie

najlepiej w jakimś optycznym sklepie

• statkinaniebie

ja czasem kupuję także tak.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ