Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu:

Prezent dla brata na 18

• ~liek393
    18.05.2016, 07:29 | Zgłoś nadużycie

Zupełnie nie mam pomysłu. Czy maci może jakieś pomysły na prezenty dla chłopaka 18 letniego? ;/

• ~pestek39
    18.05.2016, 08:30|Zgłoś nadużycie

Szukałeś pomysłów w sieci? Na 18 najlepiej jakbys podarował bratu jakiś śmieszny gadżet. W końcu tak każe tradycja...Zerknij sobie tutaj:
    http://www.goodies.pl/381-prezenty-dla-mezczyzny
    Na stronie znajduje się spory katalog takich prezentów dla faceta. Możesz się zorientować czy coś Ci się spodoba. Sam jestem zdania,że całkiem fajny jest portfelowy ninja. Jest to scyzoryk w kształcie karty kredytowej. Przydatny gadżet ( sam go zresztą posiadam).

• ~filemonica
    26.06.2016, 16:28|Zgłoś nadużycie

To może telefon Samsung Galaxy A3, jeste teraz w promocji wiec warto przemyśleć. Telefon posiada przedni i tylny aparat wyposażony w jasne obiektywy, dzięki którym zdjęcia są wyraźne nawet przy słabym oświetleniu. Dobry aparat 13 MP, czyli będą zdjęcia w dobrej rozdzielczości. Ekran 4.7” HD Super AMOLED - Ekran wysokiej jakości o bardzo żywych i nasyconych kolorach. Szybki i wydajny procesor, czyli możliwosć szybkiego i płynnego działania nawet używając wielu aplikacji jednocześnie. Gustowne połączenie szkła i metalu. Warto pomyśleć. Ambasador marki Samsung.

• ~nowa nowa
    28.06.2016, 23:02|Zgłoś nadużycie

ja bratu kupiłam na urodziny telefon nowy z electro.pl bo wiedziałam że marzy o czymś fajnym i szpanerskim ;)

• ~miła
    02.07.2016, 16:20|Zgłoś nadużycie

Panowie lubią grać więc kupony na największe loterie Powerball, Euromilllions z worldlotteryclub powinny go ucieszyć.

• ~filemonica
    22.07.2016, 15:21|Zgłoś nadużycie

Ja jednak oscylowałabym wokół telefony Samsunga, ten który opisywałam powyżej ma naprawdę dobre parametry, no i nie jest zbyt drogi, brat na pewno byłby zadowolony. Ambasador Marki Samsung.

• ~Malena78
    23.07.2016, 10:59|Zgłoś nadużycie
  • ~filemonica
    25.07.2016, 19:25|Zgłoś nadużycie

Ja jednak myślałabym o telefonach Samsunga, bo mają najlepszą specyfikację, ciekawe rozwiązania technologiczne. Ambasador Marki Samsung.

• ~angela
    04.07.2017, 21:25|Zgłoś nadużycie

Ma 18 lat to niech się uczy. Można dać video kurs Excela http://eduexcel.pl/produkt/tabele-przestawne-pro/. Z pewnością przyda się.

• ~micia
    27.09.2017, 16:50|Zgłoś nadużycie

Ja proponowałabym jakiś fajny gadżet, może myszkę lub klawiaturę gamingową? W Teletorium są całkiem ciekawe

• minbur
    minbur
    11.12.2017, 09:44|Zgłoś nadużycie

Moja kuzynka w wieku 16 lat już wie, że chce sie uczyc programować, więc też mogę polecić np kurs php . Jeśli kuzynka nie zmieni zainteresowan do 18tki, to pewnie taki kurs dostanie w prezencie ;)

• ~pola88
    18.12.2017, 11:03|Zgłoś nadużycie

~micia
    Ja proponowałabym jakiś fajny gadżet, może myszkę lub klawiaturę gamingową? W Teletorium są całkiem ciekawe

To prawda, mają też całkiem fajne słuchawki teraz. :)

• olafczka
    olafczka
    09.01.2018, 11:56|Zgłoś nadużycie

Wiem, że na 18 zazwyczaj kupuje się jakieś śmieszne prezenty. Gdybym mogła wybierać, chciałabym dostać coś rozwijającego. Jeżeli składacie się w kilka osób, to świetnym pomysłem mogą być kreatywne zestawy lego, tak ten https://www.urwis.pl/klocki/klocki-lego/lego-star-wars/lego-r-star-wars-bitwa-na-scarif Wszystko zależy od tego co lubi solenizant. Jeżeli nie chcecie dla niego niespodzianki, warto go wcześniej spytać o zdanie.

• Polsenijrejak

Dla mojego brata, który ma 19 lat, złożyliśmy się z rodzicami na apple iphone 8 plus https://www.ceneo.pl/55384928, postanowiliśmy że lepiej jeden porządny prezent niż 3 małe. Jestem pewna że się ucieszy, bo ostatnio cały czas opowiadał o go zaletach (zawsze pgląda wszystkie konferencje, które prowadzi Apple), że jaki to niesamowity procesor, czy jaki to cud ładować bezprzewodowo. Jeżeli cena jest za duża, to rozwiązaniem jest poskładać się w kilka osób i zrobić mega prezent.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ