Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaką drukarkę najlepiej wybrać do firmy

• ~joli8
    29.09.2017, 18:24 | Zgłoś nadużycie

Bardzo proszę o pomoc w wyborze dobrej i profesjonalnej drukarki . Ma służyć jako główna drukarką w małej firmie, drukowane jest ok 5000 str. miesięcznie. Drukarka jest wykorzystywana głównie do drukowania na zwykłym papierze lub etykietach samoprzylepnych. W tym momencie urządzenia maja problem w pobieraniu etykiet więc potrzebuje kupić coś nowego i bardziej już profesjonalnego . . Czytałem ostatnio na temat obniżania nakładu drukowania http://drukwfirmie.pl/4791-grafik-wykorzystanie-drukarek-w-agencjach-reklamowych-czyli-druki-marketingowe i chciałem się podpytać o opinię. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie ?

• ~mgryk
    29.11.2017, 00:50|Zgłoś nadużycie

Myślę, że w przypadku firmy najlepiej sprawdzi się urządzenie wielofunkcyjne - przecież w biurze się nie tylko drukuje, ale też skanuje i kseruje! Na Twoim miejscu rozważyłbym zakup EPSON L3070 - mam i sprawdza się świetnie. Jakość druku jest super, a samo urządzenie zużywa niedużo tuszu.

• corridore
    corridore
    29.11.2017, 12:43|Zgłoś nadużycie

Moim zdaniem warto w takich tematach popytać znajomych. To jest bardzo dobre rozwiązanie i często się świetnie sprawdza :)

-- 

Nasze serca nie są z kamienia. Kamienie mogą kiedyś rozsypać się w proch. Mogą stracić kształt. Ale serca się nie rozsypują.

• agus123
    agus123
    13.02.2018, 02:22|Zgłoś nadużycie

Drukarka do firmy musi być szybka i tania w eksploatacji. Epson ma dobre urządzenia wielofunkcyjne, teraz mają promocje, oferują zwrot pieniędzy za zakup drukarki z atramentem. Jest kilka modeli, które biorą udział w tej promocji, można przejrzeć listę na stronie www.epson.pl/zwrot może któraś przypadnie Wam do gustu.

• ~ulka
    13.02.2018, 11:25|Zgłoś nadużycie

Dobra promocja, jak można odzyskać trochę pieniędzy z zakupów.

• Pani Jolcia
    Pani Jolcia
    13.02.2018, 18:54|Zgłoś nadużycie

Może jakiś dobry Epson co?

• ~jan
    13.02.2018, 21:43|Zgłoś nadużycie

WorkForce WF-7710DWF - bardzo dobra drukarka, nada się do domu, jak i do biura. Ona jest objęta promocja Epsona, także do zwrotu będziecie mieć 150 złotych.

• olafczka
    olafczka
    19.02.2018, 10:05|Zgłoś nadużycie

A która jest najbardziej wydajna jeżeli chodzi o tusz? Dosyć dużo drukuje i może lepiej zapłacić więcej, ale mieć taką gdzie tusz ma dobrą cenę i starczy na dłużej.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ