Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Poszukuję nowego telefonu

• ~Iwan
    11.12.2017, 20:16 | Zgłoś nadużycie

Witajcie Państwo
    Nadszedł czas, aby kupić sobie telefon. Od pewnego czasu intensywnie przeglądam internet w jego poszukiwaniu i ciągle nie natknąłem się na nic interesującego. Pewnym problemem być może jest to, że aktualnie posiadam HTC M8 i jest to dla mnie telefon idealny. Wygląd jest po prostu genialny, a funkcjonalność znakomita. Właściwie jedyne, na co narzekam, to aparat. Niestety niezbyt daje radę.
    Moja prośba, czy moglibyście doradzić jaki telefon powinienem sobie kupić? Moje kryteria to przede wszystkim aby nie był większy rozmiarowo od HTC. M8, które posiadam już ledwo mieści się do kieszeni niektórych spodni, więc jest to wymiar graniczny, jakiego nie mogę przekroczyć. Nie wiem, czy producenci powariowali, bo dziś normą są telefony wielkie jak płyty chodnikowe. Czy dla nich nienormalne jest, że ludzie chcą zmieścić telefon w kieszeni? Ale mniejsze o to. Drugie kryterium to, żeby aparat był lepszy niż w HTC. Trzecie kryterium, najmniej istotne, a także praktycznie niemożliwe do spełnienia, to żeby wygląd telefonu był chociaż tak samo ładny jak mój obecny HTC. Budżet jaki dysponuję to powiedzmy do 2500, no może więcej jak by trzeba było. Czy da się coś sensownego znaleźć?
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

• Polsenijrejak

Dobrym rozwiązaniem jest Samsung Galaxy S8. Z tego co się orientuje, nie jest większy od Twojego obecnego, a ma wiele funcji, aparat, chyba nie ma lepszego i wygląda świetnie. Sama zamawiałam go na ceneo: https://www.ceneo.pl/50851290 bo od czau do czasu można trafic na dobrą promocje. Powinnas byc, bardzo zadowolona z tego modelu.