Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] DoTrzechDych, czyli appka dla smakoszy tanich i dobrych win

 • Artur4Life
  20.10.2014, 14:26 | Zgłoś nadużycie

  Czy wino może być tanie i dobre? Jedni krzykną "oksymoron!", ale niektórzy na pewno wiedzą o czym mówię. Aplikacja DoTrzechDych potrafi być niezastąpiona, kiedy stoimy w markecie na przeciw regału z winami i zastanawiamy się co kupić. Specjalizuje się zwłaszcza w winach nie droższych niż tytułowe trzy dyszki ;-)

  Aplikacja DoTrzechDych jest klientem serwisu o tej samej nazwie - dotrzechdych.pl. Serwis ten zajmuje się zbieraniem ocen i opinii o winach dostępnych do kupienia w polskich marketach, dyskontach i w sklepach winiarskich. Po jej uruchomieniu zobaczymy podział na trzy ekrany - polecane, najnowsze i ulubione, chyba nie muszę tłumaczyć co znajduje się na każdym z nich. Oczywiście jeśli polecane wina i nowości nas nie zadowolą, możemy skorzystać z przeglądarki sklepów lub wyszukiwarki.

  Baza sklepów jest ogromna, od biedronki przez carrefour aż po alkohole świata. Po wybraniu danego sklepu dostajemy listę dostępnych win z takimi informacjami jak: cena, zdjęcie, ocena, kraj pochodzenia, kolor wina, kwasowość i opisem. Wyniki które otrzymamy możemy sortować wg nazwy, oceny i daty dodania do katalogu. Jeśli zamiast przeglądarki sklepów wolimy skorzystać z wyszukiwarki to kryteriów możemy wybrać mnóstwo: przedział ceny, ocena, sklep, kraj pochodzenia, kwasowość, kolor i ew. nazwa.

  Cała aplikacja została zaprojektowana z myślą o interface Modern i trzeba przyznać, że efekt jest świetny. Jeśli miałbym się do czegokolwiek przyczepić to leży tylko i wyłącznie strona społecznościowa aplikacji - nie możemy komentować, ani oceniać win.

  Tak więc jeśli macie w planach jakieś smakowanie win ze znajomymi i nie chcecie wybierać całkowicie w ciemno to aplikacja będzie dla Was niezastąpiona :-)

  DoTrzechDych w sklepie Windows Phone - http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/dotrzechdych/8e6f9a45-8336-4002-9c63-5a3daaa5a743

 • ~Gienek Tokajski
  27.10.2014, 18:16|Zgłoś nadużycie

  Niegdyś wino Wino z dopuszczalną zawartością SO3 kosztowało 21złotych a z okazji Stawki większej od życia podniesiono do 23 (J23 zgłoś się!). I proszę tyle lat a ceny takie podobne.

 • bibliotekarka

  Nie miałam pojęcia o istnieniu takiej aplikacji ;O. Możecie polecić też jakieś apki ubraniowe, gdzie znajdę np. ciuszki z bon prix? Często korzystam z telefonu i szukanie na aplikacji znacznie by mi ułatwiło robotę niż chodzenie po dużych portalach internetowych z pozycji przeglądarki.