Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Zdrowie i kondycja

• rewbek
    24.10.2014, 15:16 | Zgłoś nadużycie

Zdrowie i fitness.

Zdrowie i fitness to aplikacja od Microsoftu, która łączy w sobie rejestrator aktywności fizycznej oraz elementów z nią pokrewnych takich jak chociażby dieta, czy podręczny atlas zdrowia, a także instruktaż treningów.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie.
    Tak można by powiedziec o Endomondo i aplikacji MS. Użytkownicy WP prócz Endomondo maja do dyspozycji aplikację Zdrowie i fitness która jest darmowa i posiada funkcje rejestracji naszej aktywności, jednak mało osób o niej wie, a wszechobecnie uwielbione jest Endomondo.
    To juz nie czasy gdy na WP brakuje aplikacji firm trzecich, a brak zainteresowania ze strony jakiejś firmy musi odstraszać od kafelków i ujmować ich funkcjonalności. Aktualnie WP oferuje nam te wszystkie 'ficzery' na starcie. Sami sprawdźcie Zdrowie i fitness żeby się przekonać.

Kolejna ciekawa funkcja, ktora wyróżnia Zdrowie i fitness na tle innych monitorów aktywności, jest to iż w aplikacji znajdziemy instrukcje wykonywania różnych ćwiczeń, np. spod znaku jogi czy pilatesu, a to wszystko w formie kilkudziesięciominutowych treningów, lub jako pojedyncze ćwiczenia.

Co więcej, mamy tez do dyspozycji monitor diety, który obliczy kalorie spożywanych przez nas posiłków i przedstawi analizę z podziałem na białka, tłuszcze oraz węglowodany. Możemy wiec go wykorzystać jako konstruktor do stworzenia idealnej diety.
    W aplikacji mamy także wyszukiwarkę produktów która dostarcza nam informacje na temat wielu produktów w postaci wartości odżywczych. Wyszukanie takich produktów jak Nutella, czy chipsy Lays nie stanowią problemu dla aplikacji Microsoftu.

Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwarka chorób i kontuzji na podstawie podanych objawów. Do dyspozycji mamy mapę ciała, na której możemy wskazać o ktora część ciała nam chodzi. Ponadto aplikacja zawiera encyklopedie chorób z ich opisem, objawami, przyczynami zachorowań itp.

W mojej opinii jest Zdrowie i fitness to aplikacja stworzona z myślą o aktywności fizycznej oraz zdrowiu, która jest bardzo uniwersalna i tworzy jedną, spójną całość, ktora jest bardzo dopracowana.

Polecam sprawdzić tę aplikację wszystkim osobom które lubią aktywność fizyczna, a troska o figurę i dietę nie jest dla nich tematem obcym. Nie zawiedziecie się!

Sklep:Zdrowie i fitness

screenshooty pochodzą z windowsphone.com/pl-pl/store

• 2sterowniczek3

Ostatnio mam fazę na fit życie, także pewnie spróbuję ;p Ciekawią mnie wszystkie aplikacje związane ze zdrowym stylem życia :D

• Bebele
    Bebele
    09.06.2017, 14:07|Zgłoś nadużycie

Ciekawa sprawa. O kondycję trzeba dbać, a jeżeli pomaga nam w tym technologia, to jest super :) Na szczęście coraz więcej takich apek powstaje.

• Moonsoon
    Moonsoon
    13.06.2017, 02:20|Zgłoś nadużycie

Ja korzystam z tym aplikacji do biegania (nie podam nazwy, żeby nie robić reklamy :D). W sumie to niezła sprawa - pomaga trzymać kondycję :)

• Moonsoon
    Moonsoon
    22.06.2017, 15:43|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: Tekst linka) to bym sam nie dał rady.

• renon
    renon
    26.06.2017, 11:09|Zgłoś nadużycie

Na Androidzie 4.4 odpalała mi się apka bez problemu, a na 6.1 już nie chce w ogóle...

-- 

"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi." - księgowa Kraków

• ~kasiorek9
    05.07.2017, 10:25|Zgłoś nadużycie

Bardzo fajna aplikacja. Często z niej ułatwiam. Śmiało mogę napisać, że ułatwia odchudzanie. Jeżeli jesteście ciekawi, czy dzięki piperyna działa podobnie. Zajrzyjcie tutaj:
    http://witchking.pl/piperyna-na-odchudzanie-moja-opinia/

• Salsa23
    Salsa23
    07.07.2017, 09:27|Zgłoś nadużycie

U mnie nie ma problemów. A aplikacja faktycznie przyjemna.

-- 

Potrzebne mi converse damskie trampki. Ktoś wie gdzie takie kupię? Pisać priv.

• jome
    jome
    11.07.2017, 19:45|Zgłoś nadużycie

chroni to przed zapadalnością na choroby układu krążenia chociażby ;)

• Andziaaa
    Andziaaa
    12.07.2017, 21:50|Zgłoś nadużycie

Potwierdzam daje rade

• deena
    deena
    17.07.2017, 11:24|Zgłoś nadużycie

Korzystam niemal codziennie i sobie mocno chwalę :)

-- 

Masz w sobie tyle uroku co zdechła dżdżownica - fryzjer Przemyśl

• krust
    krust
    20.07.2017, 13:40|Zgłoś nadużycie

super aplikacja, korzystam i jestem bardzo zadowolony :) praktycznie w ogóle się nie zacina

• nedsi
    nedsi
    20.07.2017, 14:36|Zgłoś nadużycie

Apka całkiem w porządku, ale mogli by ją zaktualizować o jakieś nowe ciekawe pomysły :)

-- 

Umarł świat był coś wart wieść te niesie dla nas kat. księgowa Wałbrzych

• ~szpiederra
    22.07.2017, 19:33|Zgłoś nadużycie

Super aplikacja. Polecam wszystkim.

Obstilax

• pan Ambrozy
    pan Ambrozy
    26.07.2017, 21:26|Zgłoś nadużycie

Super, wszystko mi działa :) Serdeczne dzięki za pomoc wszystkim komentującym ! :)

• ~GALINAGALA
    29.07.2017, 23:07|Zgłoś nadużycie

Apka śmiga super! Polecam!

• aneczka
    aneczka
    31.07.2017, 00:28|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

świetna apka - zdecydowanie najlepsza pomoc przy diecie i odchudzaniu. Jeżeli szukasz wasparcia w postaci suplementów diety, warto też spojrzeć na stronę Gubimykilogramy.pl

• ~progettofit
    05.08.2017, 18:22|Zgłoś nadużycie

Korzystam i polecam :)

• ~nikejkaa
    06.08.2017, 19:17|Zgłoś nadużycie

Najlepsza apka ever!

• ~fiberka
    13.08.2017, 20:59|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Aplikacja bardzo przydatna. Polecam!

krople na powiększenie penisa

• Maranka
    Maranka
    23.08.2017, 21:06|Zgłoś nadużycie

Chętnie skorzystam z tej aplikacji, ale dopiero jak wyzdrowieję. Lato za oknem a ja siedzę w domu z przeziębieniem. Na szczęście kaszel już mnie nie męczy po syropie: levopront , za to katar to prawdziwa katorga.