Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Alexandria

Alexandria
 • Jest z nami od:
  9 miesięcy
 • Napisał:
  1 post na forum
 • Profil odwiedzano:
  0 razy

Mężczyzna, 18 lat, grodzisk

O SOBIE:

;)

MOJE POSTY NA FORUM

 • Alexandria

  Hey, moja mama ostatnio pochwaliła się, że ma wysoki cholesterol ale nie zamierza raczej nic z tym robić. Nie wiedziałam, czy ten cholesterol to tak mało ważna kwestia, czy może moja mama go bagatelizuje, więc sięgnęłam po porady do internetu. Znalazłam ciekawy artykuł na https://www.doz.pl/czytelnia/a2770-Jak_obnizyc_cholesterol_i_wysoki_poziom_trojglicerydow i stwierdziłam, że wprowadzimy w domu zdrowszą dietę. Czy można gdzieś znaleźć gotową dietę, czy lepiej udać się do dietetyka?

 • Alexandria
  co jest teraz modne? 25.05.2017, 19:33

  Hey dziewczyny, powiedzcie czy jesteście już po czy przed zakupami na sezon letni? Pogoda w końcu zaczyna dopisywać, a ja dopiero teraz wzięłam się za porządki ;) Sporo rzeczy też po prostu wyrzuciłam. Muszę teraz kupić kilka bluzeczek, nawet znalazłam ciekawe modele na http://www.bysisi.pl/4-bluzki-damskie Tylko mam pytanie: co jest teraz modne? Może baskinka? Albo coś asymetrycznego? Będę wdzięczna za opinie

 • Alexandria
  Re: Prezent dla informatyka 23.01.2017, 21:08

  Hey, mojemu chłopakowi zbliżają się urodziny i zastanawiałam się, co mu właściwie kupić... Babcia mi podpowiedziała, że dla faceta to najlepiej krawat albo skarpetki.. Skarpetki – pomyślałam sobie, że to chyba najgorszy prezent z możliwych :D No ale trafiłam na takie oto skarpety http://www.ataf.pl/k/50/0/akcesoria/czapki/skarpetki - byłam zaskoczona, że mi się podobały – zwłaszcza te z wilkami albo z legendą NBA :) Co wy na to?

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ