Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

aniamroz79

aniamroz79
 • Jest z nami od:
  więcej jak rok
 • Napisał:
  0 postów na forum
 • Profil odwiedzano:
  0 razy

Kobieta, 33 lata, Warszawa

MOJE POSTY NA FORUM

 • aniamroz79
  Masaż leczniczy w Warszawie 15.12.2016, 10:24

  Dzień dobry. Od lat działam jako masażysta w rozmaitego rodzaju salonach masażu w Warszawie. Od dłuższego czasu rozmyślam nad założeniem własnego gabinetu masażu. Myślałem o czymś takim jak ten salon masażu w Warszawie - natomiast nie orientuje się jakie będą koszty rozpoczęcia tego rodzaju działalności. Nie mam pojęcia jaka może być cena za wynajęcie lokalu w stolicy oraz jego utrzymanie. Fakt, funkcjonuje od lat w tej branży, natomiast zawsze byłem pracownikiem - nigdy szefem. Tak, więc te tematy są dla mnie obce. Nie mam pojęcia od czego powinienem zacząć otwieranie gabinetu masażu. Na pewno powinienem otworzyć własną firmę. Czytałem o niższych Zusach - czy mnie one dotyczą? Pozdrawiam i będę wdzięczny za wasze wypowiedzi.

 • aniamroz79
  dźwig osobowy do domu 15.12.2016, 10:21

  Cześć. Posiadam niecodzienne pytanie, które jest związane z windami osobowymi do domu. Nie mam na myśli windy, która jest zamontowana na klatce schodowej. Mam na myśli dźwig osobowy tego typu: http://montownia.eu/windy-dzwigi-osobowe , która umożliwia swobodne przemieszczanie osoby niedołężnej pomiędzy kondygnacjami w domu jednorodzinnym. Zaobserwowałem tego typu rozwiązania na ilustracjach w wyszukiwarce. Winda osobowa jest montowana na klatce schodowej i porusza się przytwierdzona do schodów. Intryguje mnie tylko koszt tego rodzaju rozwiązania i czy trzeba jakość specjalnie przygotowywać ściany przed montażem tego typu windy osobowej?

 • aniamroz79

  Witam, ostatnio myślę nad podniesieniem posiadanych umiejętności zawodowych. Poszperałem trochę w wyszukiwarce o ofercie firm prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś dyplom, który będzie uznawany przez pracodawców? Nie zamierzam wydać kasy na kurs, który będzie ładnie wyglądał, lecz nie wpłynie na moje przyszłe zarobki. Dlatego tak ważnym aspektem jest papier, który jest uznawany na rynku pracy. Co wy o tym myślicie? Czy, ktoś z was ma namiary na rzetelną firmę szkoleniową, która oferuje interesujące szkolenia zawodowe?

 • aniamroz79
  Moda na orientalne preparaty 17.11.2016, 09:35

  Dzień dobry. Mam pytania dotyczące kosmetyków naturalnych jak mydło alep. Na wielu blogach te preparaty są opisywane jako cudowne. Są o wiele skuteczniejsze niż specyfiki z apteki. Natomiast rodzi się pytanie dlaczego mydło alep nie jest wykorzystywany w kosmetykach markowych firm? Właśnie ta rzecz nie daje mi spokoju. Czemu ogromne korporacje nie wykorzystały tych środków naturalnych do produkcji leków. Przecież w dużych koncernach jest rzesza chemików i naukowców, którzy nie są w stanie wykorzystać takiego specyfiku jak mydło alep. Co myślicie, czy rzeczywiście te naturalne preparaty są tak skuteczne jak piszą to na blogach?

 • aniamroz79

  Dzień dobry. Pragę poznać waszą opinię , które odnosi się do typu mebli gabinetowych. Chcę przedstawić swojemu zleceniodawcy tego rodzaju rozwiązanie http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/226.jpg ale nie mam pojęcia czy nie będzie zbyt futurystyczne. Dlatego chciałam uzyskać opinię większej liczby osób zanim zaprezentuje swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki pochodzą ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w tego rodzaju zabudowach meblowych. Posiadają dość interesujące pracę i myślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble pracownicze są wykonywane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Sęk w tym, iż nie jestem w 100% przekonana czy inwestor zaakceptuje tego typu meble gabinetowe. Nie mam przekonania czy tego typu meble do biura nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej kwestii.

 • aniamroz79

  Witam wszystkich na forum. Wiem, że może trochę kombinuje. Lecz ten typ tak ma. Wpadłem ostatnio na pomysł żeby połączyć wideodomofon z kamerami monitoringu. Mój pomysł polega na tym, żeby kamery były aktywowane jak jakaś osoba naciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy zaczyna się rejestrowanie obrazu z kamery, która jest obok domofonu. Widziałem takie rozwiązanie w firmie, która montuje takie wideodomofony w Warszawie . Natomiast ja już mam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chciałbym dokupić jakieś moduły i samodzielnie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z was ma jakieś pomysły?

 • aniamroz79

  Dzień dobry. Chciałem się poradzić bardziej doświadczonych użytkowników forum o olej marula. Dla kobiet kwestia jest za pewne oczywista. Natomiast dla mnie już nie. Wyczytałam na stronie, że olej marula ma właściwości ujędrniające i przeciwbakteryjne. Znalazłem na stronie również, że idealnie sprawdza się jako balsam po goleniu dla skóry wrażliwej. Dla mnie byłby to idealny preparat, jak by na prawdę działał. Wypróbowałem już wiele kremów i balsamów popularnych firm. Nic nie działa i skóra po goleniu była sucha i wysypana małymi ranami. Czy ktoś z was używał oleju marula osobiście. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wypowiedzi.

 • aniamroz79

  Cześć, myślę nad wyjazdem do Niemiec. Pragnę zatrudnić się tam w charakterze opiekunki osób starszych. Wiele się słyszy w telewizji , że opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego mam spore obawy. Są w Polsce firmy, które pomagają w znalezieniu zatrudnienia jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , ale czy korzystając z pośrednictwa takiej firmy mam pewność, iż nie będę wykiwana? Muszę na prawdę troszkę zarobić, ale nie chcę pracować trzy miesiące za darmo. Dlatego jak ktoś ma namiary na uczciwą agencję to będę wdzięczna za linki. Proszę także o wypowiedź osób, które wyjechały z podaną przeze mnie agencją pracy w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.

 • aniamroz79

  Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób jest to możliwe, iż dana strona jest na początku wyników w wyszukiwarce Google. Mam na myśli hasła tego pokroju: dźwigi szpitalne, które są dla mnie najistotniejsze. Posiadam stronę WWW, która działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Była jakiś czas temu pozycjonowana i byliśmy w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki. Dzisiaj nie ma nas nawet w pierwszej pięćdziesiątce. A ta nowo powstała firma na frazy: dźwigi towarowe http://montownia.eu znajduje się wysoko. Firma, o której mówię działa w branży od roku i posiadają tak wysokie pozycje na takie hasła? Jak to jest możliwe, że nasza firma która ma dłuższą historię i ma dłużej stronę WWW, jest o wiele niżej na tego typu hasła: dźwigi szpitalne. Będę wdzięczna za radę ludzi, którzy orientują się lepiej na tym temacie.

 • aniamroz79

  Witam Was. Myślę nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem młodą osobą, która na co dzień jest zatrudniona w firmie transportowej. Doszłam do wniosku, że jak ukończę tego rodzaju szkolenie: http://smartkursyszkolenia.pl to będę mogła otrzymać awans w pracy. Tam gdzie pracuje jest nie najzdrowsza atmosfera i nie mam co liczyć na uczciwą odpowiedź osób, które mają dłuższy staż pracy. Poszukiwałam podobnych tematów na forach, lecz nie byłam w stanie nic znaleźć. Tak, więc prośba do osób, które kończyły podobne szkolenia o wypowiedź. Czy opłaca się zainwestować w tego rodzaju szkolenie?

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ