Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

pyszczak

pyszczak
 • Jest z nami od:
  więcej jak rok
 • Napisał:
  4 posty na forum
 • Profil odwiedzano:
  0 razy

Mężczyzna, 41 lat, Inna

MOJE POSTY NA FORUM

 • pyszczak
  Re: Internet stacjonarny 04.08.2017, 14:24

  Ja mam stacjonarny i mobilny w osiedlowej kablówce. Korzystanie z ofert łączonych jest zawsze tańsze https://toya.net.pl/promocje . Poza tym dawni operatorzy mobilni już nie oferują przy przedłużaniu umowy telefonów komórkowych. Co najwyżej można na raty kupić, co wychodzi drożej niż w sklepach. Ciekaw jestem kiedy wejdzie w normalnych cenach internet za granicą.

 • pyszczak

  Co prawda już po Walentynkach i Dniu Kobiet, ale może komuś przyda się na przyszły rok. Kupilem swojej Drugiej Połowce sukienkę w stylu https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/sukienki/sukienki-wieczorowe Co prawda sama sobie ją wybrała (byliśmy razem na zakupach), ale muszę stwierdzić, że to lepsze niż kupowanie czegoś samodzielnie. Pierwsza sprawa, że za dwa miesiące mamy wesele znajomych więc taka sukienka się przyda (prezent praktyczny), druga pozytywna kwestia jest taka, że mogliśmy ten czas spędzić wspólnie. Co prawda w zatłoczonym i dusznym centrum handlowym, ale i tak uważam, że nie było tak źle. Więc Panowie - chodźcie częściej ze swoimi żonami/narzeczonymi/dziewczynami na zakupy

 • pyszczak

  W różnych miejscach, tam gdzie są fajne ciuchy, gdzie jest taniej. Ostatnio nie mam jakichś ulubionych sklepów, staram się kupować w różnych miejscach, można powiedzieć, że "testuje" ciuchy z różnych miejsc. Takie zwykłe koszulki jak na siłownie czy po prostu na co dzień to najczęściej zamawiam na http://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_T-shirty-324.html bo mają super jakość i nie rozciągają sie, a na tym mi najbardziej zależy (cena tez ok). Spodnie raczej kupuje stacjonarnie bo dość wysoki jestem.

 • pyszczak
  Re: Prezenty świąteczne 07.05.2016, 21:59

  Chyba na komunię kupię chrześniakowi konsolę Xbox 360 - https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gry/xbox-360 . Ona ciągle jest bardzo popularna i można sporo kupić nowych gier dedykowanych specjalnie na tę konsolę. Słyszałem że ta konsola nadaje się nawet jako skaner do drukarki 3d. Do tego wykorzystuje się tak zwaną inżynierię odwrotną do której ta konsola świetnie pasuje poprzez wykorzystanie dwu kamer i czujnika podczerwieni.

 • pyszczak

  W sumie jest to bardzo mały punkt, ale wydaje mi się, że muszę coś wymyślić, bo w przeciwnym razie ludzie nie będę w ogóle wiedzieli o moim istnieniu. Oczywiście mam profil na FB i stronę www - wizytówkę, ale to wszystko za mało, muszę być widoczny w realu, a nie tylko w świecie wirtualnym. Mam już zamówiony szyld, ale teraz sobie myślę, żeby może jeszcze zainwestować w coś takiego - http://fabrykareklamy.pro/produkcja/neony-reklamowe/ Zależy mi żeby od razu być widocznym, żeby ludzie kojarzyli punkt, no a do tego potrzebnych jest klika środków wyrazu. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale jestem w tej materii laikiem i chętnie posłucham mądrzejszych ode mnie. z góry dzięki za wszelkie rady.

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ