Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

zuzia.gola

zuzia.gola
 • Jest z nami od:
  więcej jak rok
 • Napisał:
  4 posty na forum
 • Profil odwiedzano:
  0 razy

Kobieta, 34 lata, kielce

MOJE POSTY NA FORUM

 • zuzia.gola
  Re: marketing mobilny 11.05.2016, 14:37

  Kazarka trzeba po prostu wiedzieć, jak prowadzić tego typu działania. U mnie marketing mobilny się sprawdził, kontynuuję współpracę z serwersms. Wiadomości wykorzystujemy do informowania stałych klientów o nowościach i promocjach. W przypadku branży handlowej to całkiem dobre rozwiązanie.

 • zuzia.gola
  marketing mobilny 17.11.2014, 22:44

  Macie jakieś doświadczenia z masową wysyłką sms? Chodzi mi o system z jak największą możliwością ustawień. Znalazłam ofertę http://www.tidemobile.pl i przyznam, że odpowiada mi przede wszystkim możliwość nadpisu i ustawień dat i godzin wysyłki sms/mms do wybranej grupy odbiorców. Czy taka reklama sprawdza się w Waszych biznesach?

 • zuzia.gola
  Korepetycje 22.10.2014, 08:20

  Jeśli ktoś z Was potrzebował będzie korepetycji z dowolnego przedmiotu, to polecam serwis http://www.gazetaogloszenia.pl/ . To najlepszy i największy serwis z ogłoszeniami edukacyjnymi od nauczycieli, studentów i uczniów.

 • zuzia.gola
  Pytanie o kampanię faksową 19.10.2014, 09:58

  Czy ktoś z Was korzysta może z kampanii faksowych? Firma TideTelco http://www.tidetelco.pl/ oferuje kompleksowe rozwiązania w tym temacie. Z tego co czytałam to taka kampania faksowa jest skutecznym narzędziem i dzięki niej można pozyskać wielu nowych klientów. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz, w jak połączyć masową wysyłkę faksów z wysyłką powiadomień głosowych? Myślicie, że to możliwe? Będę wdzięczna za informacje.

 • zuzia.gola

  Twoje propozycje sa ok, jednak nie wszyscy wymagają od sprzętu tego samego. Ja stawiam na tablet, który ma nieco szersze możliwości, sam zobacz http://www.twojeinnowacje.pl/tablet-czy-smartfon-co-wybrac . Co do telefonu, to podstawowe funkcje, terminarz i dostęp do internetu i jak dla mnie wystarcza.

 • zuzia.gola
  Re: Prezent dla informatyka 11.06.2014, 20:13

  jak dobry znajomy to zabierz go gdzieś na weekend. Fajne promocje są teraz w www.hotelatos.pl , oderwie sie od komputera i miło spędzicie czas.

 • zuzia.gola
  Re: Smartfon do 700zł 12.04.2014, 19:22

  a może ktoś brał pożyczkę na taki telefon? Ja o tym myślę i znalazłam sprawdzone www.moneynow.pl bo moja znajoma u nich często pożycza niewielkie kwoty i nie było nigdy problemów. Miał ktoś u nich pożyczkę?

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ