Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Nowe pomysły na promocję firmy: reklama mobilna

 • Seeweb
  13.02.2015, 11:57 | Zgłoś nadużycie

  http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/eTAEw2.jpg

  Myślisz o przyszłości swojej firmy? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konkurencją? Może warto postawić na nowocześniejsze kanały promocji? Jednym z nich jest reklama mobilna. O wiele tańsza i skuteczniejsza niż bilboard na kółkach. Według międzynarodowej sieci reklamy online Interactions Europe znaczenie mobilnego marketingu już jest istotne, a jego zasięg rośnie z dnia na dzień.

  Seeweb to aplikacja mobilna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości. Twój obecny lub potencjany klient otrzymuje ją za darmo. Dzięki niej może znaleźć to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje - na przykład pub, kawiarnię, sklep albo punkt usługowy. Zaraz po tym jak do Ciebie trafi, może wystawić Ci ocenę i napisać kilka słów od siebie, więc automatycznie zyskujesz rekomendację Twojej firmy w naszej aplikacji. Razem z aplikacją Seeweb możesz informować klientów o aktualnych promocjach oraz udostępnić klientom kanał, w którym będą mogli zarezerwować miejsce w Twoim lokalu.

  Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na http://seeweb.pl/ i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!

  Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

  http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/nrjAFk.jpg

 • wowety
  wowety
  01.06.2017, 13:09|Zgłoś nadużycie

  Ciekawy pomysł z tą reklamą mobilną, musimy przetestować i zobaczyć czy jest to opłacalne.

  -- 

  ekuz wyrób już teraz

 • agaa
  agaa
  21.06.2017, 09:14|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

  Każda reklama w sieci jest bardzo dobrym pomysłem na promocję firmy, bo to w Google ludzie szukają pomocy;) sądzę, że na torby, reklamówki szkoda pieniędzy, skoro można je inwestować w skuteczniejsze formy promocji. Prosty przykład: na przystanku młodzi ludzie cały czas patrzą się w ekrany smartfona - nie zwrócą uwagi na to, że ktoś ma reklamówkę z jakimś logo. Ale oglądają fb - reklama w social media nie pozostanie niezauważona. W domu jak potrzebuję fachowca - szukam go w internecie, a nie z bilbordu. Gadżety są fajne, ale jak ktoś pozna już firmę - taka forma przywiązania do siebie na stałe klienta. Ale jako forma reklamy raczej nie - ja się nie patrzę nikomu na długopis, czy tam jest jakaś nazwa firmy. Ale jak będę miała kontakt z tą firmą i dostanę długopis - to będzie miło, szczególnie jeżeli spotkanie było sukcesem.

 • mareczek
  mareczek
  22.06.2017, 19:23|Zgłoś nadużycie

  taka reklama to super pomysł, posiadając firmę trzeba pamiętać o tym, że każdy rodzaj reklamy jest ważny

 • krust
  krust
  20.07.2017, 13:39|Zgłoś nadużycie

  a słyszeliście o tym całym pozycjonowaniu stron internetowych? warte to jest w ogóle zachodu i pieniędzy?

 • nomono
  nomono
  27.07.2017, 15:26|Zgłoś nadużycie

  „każda forma reklamy na pewno przejawia większe lub mniejsze zainteresowania ale ogólnie trzeba inwestować w to co się ludziom podoba, modne są zdjęcia z powietrza czy filmy.”

  Produkcja video może być instrukcją, prezentacją firmy, produktu czy usługi, może promować miasto, gminę albo pokazywać w dostępny sposób projekt czy case study. Decydując się na nasze usługi www.nomono.eu/portfolio/produkcje-video , możesz liczyć z naszej strony na kompleksowe podejście do tematu.

 • matecky91
  matecky91
  28.07.2017, 12:07|Zgłoś nadużycie

  Każda reklama jest skuteczna - ale tylko w danej branży, danej klienteli itp. itd :)

  Ja otwierając z bratem biznes, dokładnie to branża usług, ale świadczone tylko w najbliższej okolicy, postawiłem na reklamę... jakby to powiedzieć, standardową? Plakaty, ulotki tego typu rzeczy, wszystko powstało przy współpracy z http://studio-aj.pl/ - myślę, że w tego typu branży sprawdza się to najlepiej.

  Na ilość klientów nie narzekam, jest co robić :)

 • mkdab
  mkdab
  04.08.2017, 13:52|Zgłoś nadużycie

  Dla mnie to wszystko to jest ściema... Nie wierzę w takie sposoby na reklamę mojej firmy...

 • ~Zenek20
  10.08.2017, 17:15|Zgłoś nadużycie

  Pobieranie i instalowanie aplikacji przez użytkowników. Android od 70 groszy za instalację. Zalecane do zwiększenia statystyk pobrań aplikacji w Google Play lub App Store. http://getapps.pl/

 • nomono
  nomono
  16.10.2017, 16:04|Zgłoś nadużycie

  Naszym zdaniem formy reklamy powinny być uzależnione od grupy docelowej do jakiej chce komunikować dana firma. Spoty tv są dobrym przykładem uniwersalnej reklamy, która trafia do różnych odbiorców - telewidzów i internautów. Nasze studio produkcyjne zajmuje się właśnie kompleksowym przygotowywaniem takich materiałów - są one dostępne na stronie https://www.nomono.eu/portfolio/produkcja-spotow-reklamowych-tv . Na tej stronie można też znaleźć informacje na temat wszystkich naszych usług.