Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Nietypowa aranżacja biura - co wy o tym myślicie?

 • aniamroz79
  09.11.2016, 09:29 | Zgłoś nadużycie

  Dzień dobry. Pragę poznać waszą opinię , które odnosi się do typu mebli gabinetowych. Chcę przedstawić swojemu zleceniodawcy tego rodzaju rozwiązanie http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/226.jpg ale nie mam pojęcia czy nie będzie zbyt futurystyczne. Dlatego chciałam uzyskać opinię większej liczby osób zanim zaprezentuje swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki pochodzą ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w tego rodzaju zabudowach meblowych. Posiadają dość interesujące pracę i myślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble pracownicze są wykonywane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Sęk w tym, iż nie jestem w 100% przekonana czy inwestor zaakceptuje tego typu meble gabinetowe. Nie mam przekonania czy tego typu meble do biura nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej kwestii.

 • Mrs.Nokia_9110

  Wszystko zależy od charakteru miejsca pracy. Jesteście agencją marketingową? Jak najbardziej! Ciekawie i pomysłowo, ale w przypadku bardziej "sztywnych" firm to raczej nie przejdzie. Pozdro ;)

 • oleczka
  oleczka
  05.01.2017, 13:27|Zgłoś nadużycie

  Mnie akurat bardzo się podoba, to ciekawe rozwiązania. Do tego dołożyłabym jakąś stylową elektronikę. Skorzystaj przy jej zakupie z możliwość obniżek jakie daje Tekst linka.